ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
110 L 14.11.2020 10:30 Kesklinna KK/GAG KK U16 35:102 BC STAR Forus Spordikeskus PU16-klassi EMV
105 L 14.11.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 87:37 Delta SK/Nõo Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
071 L 14.11.2020 11:00 Keila/Saue Korvpallikool 78:76 SK Nord/Cramo 1 Keila Kooli võimla PU13-klassi EMV
143 L 14.11.2020 11:30 TalTech BS/NEWOX 64:73 Rapla Korvpallikool II Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
053 L 14.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo II 14:73 TalTech BS/RIM II Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
002 L 14.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK 65:43 SK Nord/Cramo 2006 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
006 L 14.11.2020 12:00 SK Haapsalu 75:42 Korvpalliklubi Karud Haapsalu Spordikeskus PU13-klassi EMV
111 L 14.11.2020 12:15 KK Viimsi U15 Must 70:54 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Forus Spordikeskus PU16-klassi EMV
127 L 14.11.2020 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 57:81 Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
128 L 14.11.2020 12:30 Sport Kunda/Tarvas 55:94 Tartu Kalevi Palliklubi Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
052 L 14.11.2020 12:30 Paide KK7 79:31 Sillamäe Kalev Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
106 L 14.11.2020 12:45 Kuldre Kool 47:48 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
029 L 14.11.2020 13:00 Park Minigolf 77:81 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
030 L 14.11.2020 13:00 Wildix/Esecom 62:50 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
019 L 14.11.2020 13:15 SK Nord/Cramo 2005/TSK 66:38 Rae Spordikool/Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
144 L 14.11.2020 13:30 Saku KK 94:57 TalTech BS/NEWOX Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
021 L 14.11.2020 13:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 21:102 Orissaare Sport Kuressaare Spordikeskus PU13-klassi EMV
066 L 14.11.2020 14:00 Audentese SK 68:93 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
072 L 14.11.2020 14:00 KK Viimsi U16 Must 102:92 Reinar Halliku Korvpallikool Forus Spordikeskus PU16-klassi EMV
040 L 14.11.2020 14:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus 83:53 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
078 L 14.11.2020 14:00 Jõgeva Valla Spordikool 27:86 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Kuremaa ujula spordihoone PU13-klassi EMV
024 L 14.11.2020 14:00 BK Liepaja 79:62 Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
129 L 14.11.2020 14:30 Rapla Korvpallikool 104:68 Sport Kunda/Tarvas Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
130 L 14.11.2020 14:30 Tartu Kalevi Palliklubi 67:83 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
013 L 14.11.2020 14:30 Kose Morsad 59:82 Ehton Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
014 L 14.11.2020 14:30 RIM 78:51 TalTech/SK Rim Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
031 L 14.11.2020 14:30 Haabersti SK 46:63 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
107 L 14.11.2020 14:50 Delta SK/Nõo 60:46 Kuldre Kool Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
145 L 14.11.2020 15:00 Rapla Korvpallikool II 80:69 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
030 L 14.11.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 88:60 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
112 L 14.11.2020 15:45 BC STAR 92:28 KK Viimsi U15 Must Forus Spordikeskus PU16-klassi EMV
028 L 14.11.2020 16:00 Saku KK 68:64 TalTech BS/Altius Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
108 L 14.11.2020 16:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad 63:65 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
023 L 14.11.2020 17:00 BK Ventspils 82:81 BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
059 L 14.11.2020 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 75:67 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
113 L 14.11.2020 17:30 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn 54:70 Kesklinna KK/GAG KK U16 Forus Spordikeskus PU16-klassi EMV
002 L 14.11.2020 18:00 Eesti 60:63 Šveits Sarajevo, BIH EuroBasketW 2021 kvalifikatsioon
039 L 14.11.2020 18:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 65:76 KK Pärnu Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
022 L 14.11.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 64:93 VEF Riga Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
047 L 14.11.2020 20:00 Altius/Play Arena 59:76 Tabasalu Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
039 R 13.11.2020 Rakvere Tarvas 82:68 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
056 R 13.11.2020 BC Kalev/Cramo 76:74 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
202 R 13.11.2020 17:00 Pärnu Spordikool 72:39 Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU14-klassi karikas
034 R 13.11.2020 18:30 G4S Noorteliiga 65:80 Paide Viking Window Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
036 R 13.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 79:65 KA Tallinna Kalev/TSK Forus Spordikeskus Saku I liiga
035 R 13.11.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 78:50 Terminal Oil Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
041 R 13.11.2020 19:00 Rakvere Tarvas 82:68 TALTECH Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
058 R 13.11.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 76:74 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Saku Suurhall Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 R 13.11.2020 20:00 KK Hito/Elvarem 70:91 Jõhvi Kossutiim Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
035 R 13.11.2020 20:15 SK Nord Aid/Cramo 78:88 Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
 
... 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded