ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
207 T 17.11.2020 17:00 SK Nord/Cramo 103:32 Viljandi SK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi karikas
209 T 17.11.2020 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 85:44 KK Viimsi U14 Must Rakvere Spordihall PU14-klassi karikas
043 T 17.11.2020 18:00 Alexela/Mediq Eesti 64:68 Ehton/Föönix Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
009 T 17.11.2020 18:00 Exmet 67:46 Eurofasteners Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
049 T 17.11.2020 19:30 Harku vald 49:48 IBIS Tallinn/Hausers Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
075 T 17.11.2020 20:10 Sleepit/Retlar 67:73 BC Southwestern Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
077 E 16.11.2020 19:00 Nordauto 77:59 Korvpallikarud Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 E 16.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 60:65 Keila Korvpallikool Elva Spordihoone Naiste karikas
053 E 16.11.2020 20:10 Keila KK/JP 64:110 West Tallinn Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 P 15.11.2020 Pärnu Sadam 77:69 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
078 P 15.11.2020 Delta SK/Nõo 0:20 KK HITO/BC Karjamaa PU18-klassi EMV
081 P 15.11.2020 Reinar Halliku Korvpallikool 20:0 Delta SK/Nõo PU18-klassi EMV
035 P 15.11.2020 A4 Haldus 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
036 P 15.11.2020 Baar Balti Jaamas IBIS Tallinn/Hausers #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
022 P 15.11.2020 10:30 TalTech BS/Haabersti SK 47:40 TalTech BS/RIM Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
097 P 15.11.2020 11:00 Keila Korvpallikool 94:68 BC STAR Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
001 P 15.11.2020 11:00 Korvpalliklubi Karud 26:20 Paide/Järva-Jaani KK7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
079 P 15.11.2020 11:30 Tartu Kalevi Palliklubi 85:92 KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
003 P 15.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 96:78 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
030 P 15.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 71:94 Audentese SK Alu spordihoone PU18-klassi EMV
058 P 15.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 126:71 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
077 P 15.11.2020 12:00 Kose Spordikool/Rae Spordikool 66:87 Tartu Ülikooli KK/Metec Kose Gümnaasium PU18-klassi EMV
006 P 15.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev 53:85 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinna Õismäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
004 P 15.11.2020 12:00 TalTech BS/Altius 32:46 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
032 P 15.11.2020 12:00 Sleepit/Retlar 56:66 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
034 P 15.11.2020 12:00 BC Lival 48:70 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
033 P 15.11.2020 12:30 Coop/Mefab 53:79 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
098 P 15.11.2020 12:45 Saku KK 64:70 TalTech BS/Rae SK Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
002 P 15.11.2020 12:45 Paide/Järva-Jaani KK7 25:34 Pärnu Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
005 P 15.11.2020 13:15 Audentese SK 69:12 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
035 P 15.11.2020 13:30 West Tallinn 53:47 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
037 P 15.11.2020 13:30 Naudingud.ee 63:60 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
101 P 15.11.2020 13:45 KK HITO/BC Karjamaa 46:113 Reinar Halliku Korvpallikool Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
036 P 15.11.2020 14:00 Keskturu Kossuklubi 55:70 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
008 P 15.11.2020 14:30 Wombat 50+ 73:30 Vanad Kalad Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M50
083 P 15.11.2020 14:30 KK Pärnu 37:103 Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
003 P 15.11.2020 14:30 Pärnu Spordikool 26:24 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
006 P 15.11.2020 15:30 Keila Korvpallikool 28:66 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
080 P 15.11.2020 16:00 Reinar Halliku Korvpallikool 118:66 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
099 P 15.11.2020 16:00 BC STAR 70:80 Saku KK Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
007 P 15.11.2020 16:45 Rapla Korvpallikool 14:55 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
060 P 15.11.2020 17:00 Pärnu Sadam 77:69 TALTECH Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 P 15.11.2020 17:30 Play Arena/Altius 84:81 DSV Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
100 P 15.11.2020 17:45 TalTech BS/Rae SK 80:92 Keila Korvpallikool Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
026 P 15.11.2020 18:00 Puhhid 88:80 Nordauto Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
006 P 15.11.2020 19:30 Eurofasteners 84:69 Paldiski KK/Willenbrock Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
057 L 14.11.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 75:67 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
029 L 14.11.2020 Narva PSK 0:20 Rapla Korvpallikool Narva Spordikeskus TU16-klassi EMV
031 L 14.11.2020 KA Tallinna Kalev 20:0 Narva PSK Narva Spordikeskus TU16-klassi EMV
142 L 14.11.2020 10:00 TalTech BS/Haabersti SK 85:51 Saku KK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
 
... 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded