ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
024 P 22.11.2020 17:00 Tartu Ülikool/Kalev 104:69 Korvpallinaiskond OSK Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste karikas
104 P 22.11.2020 17:00 Saku KK 76:61 Kesklinna KK/GAG KK U14 Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
021 P 22.11.2020 17:00 SK Nord/Cramo 54:27 Rapla Korvpallikool II Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
035 P 22.11.2020 17:00 TalTech BS/Altius 36:79 Pärnu Spordikool Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
016 P 22.11.2020 17:00 BC Karl Infra 62:66 Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
009 P 22.11.2020 18:45 KK Viimsi/TSK 86:77 Rakvere Spordikool/Tarvas II Forus Spordikeskus PU18-klassi EMV
062 L 21.11.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 83:89 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
063 L 21.11.2020 BC Kalev/Cramo 113:59 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
137 L 21.11.2020 10:00 KK Pärnu 54:50 Viljandi SK Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
016 L 21.11.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 51:43 Rapla Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
131 L 21.11.2020 10:15 Rae Spordikool 06 84:93 Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
036 L 21.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi 98:28 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
017 L 21.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo II 38:41 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
136 L 21.11.2020 11:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 35:92 Paide KK7 Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
132 L 21.11.2020 12:00 TalTech BS/RIM 89:76 Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
055 L 21.11.2020 13:00 SK Nord/Cramo 1 101:65 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
018 L 21.11.2020 13:00 Audentese SK 54:39 Kohila SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
139 L 21.11.2020 14:00 Viljandi SK 140:28 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
209 L 21.11.2020 14:00 Audentese SK 106:85 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi karikas
026 L 21.11.2020 14:00 BK Liepaja 79:72 VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
065 L 21.11.2020 14:00 BC Kalev/Cramo 113:59 TALTECH Tallinn, Saku Suurhall Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 L 21.11.2020 14:30 Rapla Korvpallikool I 55:43 SK Nord/Cramo II Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
133 L 21.11.2020 15:00 Keila Korvpallikool 98:80 TalTech BS/RIM Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
138 L 21.11.2020 15:45 Paide KK7 46:99 KK Pärnu Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
020 L 21.11.2020 16:00 Kohila SK 45:55 SK Nord/Cramo I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
134 L 21.11.2020 16:45 Orissaare Sport 60:90 Rae Spordikool 06 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
027 L 21.11.2020 17:00 BK Ogre 83:58 Latvijas Universitate Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
064 L 21.11.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 83:89 AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
059 L 21.11.2020 17:30 KK Pärnu 69:74 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
021 L 21.11.2020 17:30 Keila Korvpallikool 35:56 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
061 R 20.11.2020 Rakvere Tarvas 72:76 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
039 R 20.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 105:54 Rae Koss/Hansaviimistlus Forus Spordikeskus Saku I liiga
025 R 20.11.2020 19:00 BK Ventspils 84:97 VEF Riga Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
063 R 20.11.2020 19:00 Rakvere Tarvas 72:76 Pärnu Sadam Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
011 R 20.11.2020 19:30 Tööriistamarket/Lüganuse 79:67 Sillamäe gümnaasium Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
039 R 20.11.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 83:74 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Jõhvi Spordihall Saku II liiga
042 R 20.11.2020 20:15 Paide Viking Window 85:71 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
037 N 19.11.2020 18:00 Kadrina Karud 105:84 Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
046 N 19.11.2020 18:30 DSV 69:74 A4 Haldus Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
040 N 19.11.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 85:78 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
044 N 19.11.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 73:75 KK Viimsi Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
038 N 19.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II 78:59 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
038 N 19.11.2020 20:30 Siris/Starforest 96:74 KK Viimsi Pauluse spordihall Saku II liiga
059 K 18.11.2020 TALTECH 67:81 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
060 K 18.11.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 72:93 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
037 K 18.11.2020 18:20 Rapla Korvpallikool 71:83 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
036 K 18.11.2020 18:30 Terminal Oil 72:84 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
022 K 18.11.2020 18:45 Audentese Spordiklubi 87:73 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
062 K 18.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 72:93 Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 K 18.11.2020 19:30 TALTECH 67:81 BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
... 14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded