ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
047 R 27.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 96:73 Paide Viking Window Forus Spordikeskus Saku I liiga
045 R 27.11.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 79:68 Siris/Starforest Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
048 R 27.11.2020 19:30 Keila Korvpallikool 102:69 Tartu Ülikool II Keila Tervisekeskus Saku I liiga
025 N 26.11.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 65:82 G4S Noorteliiga Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
046 N 26.11.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 79:65 KA Tallinna Kalev/TSK Turu tn spordihoone Saku I liiga
002 N 26.11.2020 20:00 Setu Sauna Selts 93:60 Põhja-Sakala 45+ Laagri Spordihoone Meesseeniorite mv al M45
045 N 26.11.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 80:93 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
203 K 25.11.2020 18:00 TalTech BS/Fenster/TSK 60:74 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi karikas
043 K 25.11.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 59:87 Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
041 K 25.11.2020 19:15 KK Viimsi 96:84 Keila Korvpallikool II/Balteco Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
055 K 25.11.2020 19:15 KK Viimsi 72:70 Play Arena/Altius Forus Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
074 K 25.11.2020 19:15 TalTech/SK Rim Omniva/M.M GoSolar Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
049 K 25.11.2020 19:30 Wildix/Esecom 90:75 Swedbank Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
051 K 25.11.2020 19:30 Tabasalu 87:84 Raadius Arhitektid Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
052 K 25.11.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi 82:85 Kose Morsad Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
210 T 24.11.2020 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 93:88 Tartu Ülikooli KK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi karikas
053 T 24.11.2020 18:30 A4 Haldus 107:93 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
076 T 24.11.2020 20:30 Eelviimased/Fit360.ee 65:63 Puhhid Tallinn, THK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
078 E 23.11.2020 19:00 Nordauto 77:52 Eurofasteners Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
080 E 23.11.2020 19:00 Korvpallikarud 60:77 TalTech/SK Rim Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
082 E 23.11.2020 19:00 BC Southwestern 70:58 Omniva/M.M GoSolar Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
013 E 23.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 74:65 Rapla Korvpallikool Elva Spordihoone Naiste esiliiga
097 P 22.11.2020 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid SK Nord/Cramo 2 #edasi lükatud PU14-klassi EMV
098 P 22.11.2020 Reinar Halliku Korvpallikool TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
099 P 22.11.2020 SK Nord/Cramo 2 Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
100 P 22.11.2020 TalTech BS/Haabersti SK Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
042 P 22.11.2020 BC Torm BA Tallinna Kalev #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
047 P 22.11.2020 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Keila KK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
048 P 22.11.2020 TalTech BS/TSK 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
101 P 22.11.2020 10:00 Kesklinna KK/GAG KK U14 79:38 Rapla Korvpallikool Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
022 P 22.11.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 61:40 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
024 P 22.11.2020 10:00 Audentese SK 60:41 Rapla Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
082 P 22.11.2020 10:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 98:31 KK Pärnu Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
012 P 22.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi/TSK 77:51 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TU19-klassi EMV
032 P 22.11.2020 11:00 Pärnu Spordikool 61:63 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
013 P 22.11.2020 11:00 Aiakoda 38:107 Kambja vald Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
023 P 22.11.2020 11:30 SK Nord Aid/Cramo 72:71 TalTech BS/Fenster/TSK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
023 P 22.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo II 51:62 Kohila SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
041 P 22.11.2020 11:30 LakiLakid 61:59 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
102 P 22.11.2020 11:45 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 62:58 Saku KK Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
020 P 22.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool II 37:41 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
038 P 22.11.2020 12:00 Sportsbet 63:74 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
038 P 22.11.2020 12:30 Audentese SK 85:72 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
033 P 22.11.2020 12:30 Korvpalliklubi Karud 110:46 TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
004 P 22.11.2020 13:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 100:67 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
014 P 22.11.2020 13:00 Runso Masinakaubandus 69:72 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
039 P 22.11.2020 13:00 Coop/Mefab 60:56 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
043 P 22.11.2020 13:30 KK Viimsi U14 Must Delta SK/Nõo Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
019 P 22.11.2020 13:30 Rapla Korvpallikool 61:20 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
010 P 22.11.2020 14:30 Wombat 50+ 69:57 BC Kuldkroon Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M50
 
... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 15. mai
Indrek Kajupank (33)
Kristel Kaubi (48)
Homme, 16. mai
Silver Allik (39)
Sulge

Ülekanded