ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
061 P 29.11.2020 16:30 Keila KK 79:56 DSV Keila Tervisekeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
104 P 29.11.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 85:73 Keila Korvpallikool Saku valla spordikeskus PU18-klassi EMV
050 P 29.11.2020 18:00 Kiili Spordiklubi 74:61 Altius/Play Arena Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
081 P 29.11.2020 18:00 Puhhid 69:59 Exmet Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
105 P 29.11.2020 18:45 Kose Spordikool/Rae Spordikool 53:82 Saku KK Saku valla spordikeskus PU18-klassi EMV
057 P 29.11.2020 19:15 BC Torm 78:68 Alexela/Mediq Eesti Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
023 L 28.11.2020 Tallinna Ülikool 20:0 G4S Noorteliiga Tallinn, TLÜ pms. Naiste karikas
010 L 28.11.2020 Rakvere Spordikool/Tarvas Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
080 L 28.11.2020 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 20:0 Orissaare Sport Kuremaa ujula spordihoone PU13-klassi EMV
082 L 28.11.2020 Orissaare Sport 0:20 Jõgeva Valla Spordikool Kuremaa ujula spordihoone PU13-klassi EMV
092 L 28.11.2020 KK HITO/BC Karjamaa SK Nord/Cramo II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
093 L 28.11.2020 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/RIM II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
094 L 28.11.2020 SK Nord/Cramo II Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU13-klassi EMV
095 L 28.11.2020 TalTech BS/RIM II KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU13-klassi EMV
038 L 28.11.2020 10:30 Rapla Korvpallikool 51:115 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
003 L 28.11.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK 72:52 Rae Spordikool/Kose Spordikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
061 L 28.11.2020 11:00 Rapla Korvpallikool 91:63 Rae Spordikool 06 Alu spordihoone PU16-klassi EMV
013 L 28.11.2020 11:00 KK Viimsi U13 Must 66:42 TalTech BS/Haabersti SK Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
102 L 28.11.2020 11:00 Paide KK7 75:56 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PU13-klassi EMV
103 L 28.11.2020 11:00 Sillamäe Kalev 29:106 SK Haapsalu Paide E-Piim Spordihall PU13-klassi EMV
040 L 28.11.2020 11:00 Saku KK 42:37 GAG Korvpalliklubi Saku valla spordikeskus PMakro-klassi EMV
034 L 28.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo 1 91:61 Saku KK Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
041 L 28.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 69:80 TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
079 L 28.11.2020 12:00 Jõgeva Valla Spordikool 60:49 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Kuremaa ujula spordihoone PU13-klassi EMV
039 L 28.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev 50:73 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
044 L 28.11.2020 12:00 GAG Korvpalliklubi 45:34 Kesklinna KK Saku valla spordikeskus PMakro-klassi EMV
015 L 28.11.2020 12:30 Sillamäe gümnaasium 80:67 BC Narva Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
062 L 28.11.2020 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi 85:83 TalTech BS/RIM Alu spordihoone PU16-klassi EMV
014 L 28.11.2020 12:45 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II 25:69 TalTech BS/RIM Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
042 L 28.11.2020 13:00 Kesklinna KK 47:67 Saku KK Saku valla spordikeskus PMakro-klassi EMV
020 L 28.11.2020 13:15 SK Nord/Cramo 2005/TSK 74:68 KK Viimsi U16 Must Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
104 L 28.11.2020 13:30 Korvpalliklubi Karud 67:81 Sillamäe Kalev Paide E-Piim Spordihall PU13-klassi EMV
105 L 28.11.2020 13:30 SK Haapsalu 83:66 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall PU13-klassi EMV
067 L 28.11.2020 14:00 Audentese SK 79:77 SK Nord/Cramo 2006 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
042 L 28.11.2020 14:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus 85:53 Keila/Saue Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
015 L 28.11.2020 14:30 TalTech BS/Haabersti SK 65:22 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
040 L 28.11.2020 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 101:19 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
063 L 28.11.2020 15:00 Rae Spordikool 06 95:68 Tartu Kalevi Palliklubi Alu spordihoone PU16-klassi EMV
210 L 28.11.2020 15:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 73:89 Audentese SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi karikas
081 L 28.11.2020 15:15 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 17:102 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Kuremaa ujula spordihoone PU13-klassi EMV
041 L 28.11.2020 16:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 65:81 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
016 L 28.11.2020 16:15 TalTech BS/RIM 34:62 KK Viimsi U13 Must Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
064 L 28.11.2020 16:45 TalTech BS/RIM 65:80 Rapla Korvpallikool Alu spordihoone PU16-klassi EMV
060 L 28.11.2020 17:00 KK Pärnu 51:70 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Pauluse spordihall PU13-klassi EMV
001 L 28.11.2020 20:30 Eesti 56:84 Venemaa Tallinn, Saku Suurhall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
EuroBasket 2022 kvalifikatsioon
047 R 27.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 96:73 Paide Viking Window Forus Spordikeskus Saku I liiga
045 R 27.11.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 79:68 Siris/Starforest Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
048 R 27.11.2020 19:30 Keila Korvpallikool 102:69 Tartu Ülikool II Keila Tervisekeskus Saku I liiga
025 N 26.11.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 65:82 G4S Noorteliiga Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
046 N 26.11.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 79:65 KA Tallinna Kalev/TSK Turu tn spordihoone Saku I liiga
 
... 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded