ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
162 L 05.12.2020 12:00 Rae Spordikool/Kose Spordikool 66:68 Audentese SK Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
043 L 05.12.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 60:71 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
162 L 05.12.2020 12:30 Viljandi SK 97:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
018 L 05.12.2020 12:30 Ehton 97:58 Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
043 L 05.12.2020 12:30 N.G.T 59:83 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
045 L 05.12.2020 12:30 Naudingud.ee 42:80 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
015 L 05.12.2020 14:00 Pärnu Spordikool 45:59 Luunja vald Pärnu sph (väike väljak) Naiste esiliiga
044 L 05.12.2020 14:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus 72:71 Saku KK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
163 L 05.12.2020 14:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 43:49 Paide KK7 Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
017 L 05.12.2020 14:00 Alexela/Mediq Eesti 69:64 RIM Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
042 L 05.12.2020 14:00 Haabersti SK 30:52 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
044 L 05.12.2020 14:00 MGT Team 79:81 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
118 L 05.12.2020 15:00 TalTech BS/Haabersti SK 54:68 SK Haapsalu Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
017 L 05.12.2020 15:00 KA Tallinna Kalev 49:68 Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
029 L 05.12.2020 17:00 BK Liepaja 73:78 BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
069 L 05.12.2020 17:00 Pärnu Sadam 79:74 BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
073 L 05.12.2020 18:00 KK Viimsi U16 Must 83:70 Tartu Ülikooli KK Forus Spordikeskus PU16-klassi EMV
011 L 05.12.2020 18:30 BC Karl Infra 84:45 Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
028 L 05.12.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 65:70 BK Ventspils Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
212 R 04.12.2020 16:30 SK Nord/Cramo 57:64 Reinar Halliku Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi karikas
030 R 04.12.2020 17:00 Latvijas Universitate 42:86 VEF Riga Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
028 R 04.12.2020 18:00 Audentese Spordiklubi 72:82 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
201 R 04.12.2020 18:00 Rapla Korvpallikool 64:44 KA Tallinna Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU16-klassi karikas
050 R 04.12.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 80:76 Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku I liiga
053 R 04.12.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 70:84 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
052 R 04.12.2020 20:15 G4S Noorteliiga 64:116 KK Viimsi/Noto Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
054 R 04.12.2020 20:15 Paide Viking Window 89:82 Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
049 N 03.12.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 79:53 Tartu Ülikool II Turu tn spordihoone Saku I liiga
057 N 03.12.2020 19:45 Kose Morsad Swedbank *postponed Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
048 N 03.12.2020 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco 97:90 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Keila Tervisekeskus Saku II liiga
034 N 03.12.2020 20:30 BA Tallinna Kalev 71:82 Keila KK Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
064 K 02.12.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 71:74 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
065 K 02.12.2020 TALTECH 73:71 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
066 K 02.12.2020 BC Kalev/Cramo 110:46 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
211 K 02.12.2020 Reinar Halliku Korvpallikool KK Viimsi U16 Must #edasi lükatud PU16-klassi karikas
211 K 02.12.2020 16:30 TalTech BS/Haabersti SK 55:40 Kiili SK/Rae SK 2007 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi karikas
027 K 02.12.2020 18:15 Rapla Korvpallikool 62:64 BC Elva/CHK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Naiste karikas
068 K 02.12.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 110:46 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
064 K 02.12.2020 19:15 KK Viimsi 77:87 Jokker Forus Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
085 K 02.12.2020 19:15 TalTech/SK Rim 72:66 Paldiski KK/Willenbrock Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
066 K 02.12.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ 71:74 Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
067 K 02.12.2020 19:30 TALTECH 73:71 Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
054 K 02.12.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi Wildix/Esecom *postponed Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
010 K 02.12.2020 20:00 BC Southwestern 69:63 Eurofasteners Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 K 02.12.2020 20:30 Raadius Arhitektid 96:36 Altius/Play Arena Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
212 T 01.12.2020 SK Nord/Cramo Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi karikas
013 T 01.12.2020 19:00 Korvpallinaiskond OSK 44:78 Tallinna Ülikool Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
019 T 01.12.2020 19:00 BK Ogre 82:75 VALMIERA GLASS VIA Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 T 01.12.2020 20:00 Keila Korvpallikool 70:83 Tartu Ülikool/Kalev Keila Kooli võimla Naiste karikas
056 T 01.12.2020 20:00 West Tallinn 41:50 Kiili Spordiklubi Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
... 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded