ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
014 P 06.12.2020 Pärnu Spordikool SK Nord/Cramo #edasi lükatud TMini-klassi EMV
015 P 06.12.2020 Korvpalliklubi Karud KA Tallinna Kalev #edasi lükatud TMini-klassi EMV
016 P 06.12.2020 SK Nord/Cramo Korvpalliklubi Karud #edasi lükatud TMini-klassi EMV
017 P 06.12.2020 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordikool #edasi lükatud TMini-klassi EMV
060 P 06.12.2020 Kontsertlavad.ee 0:20 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
063 P 06.12.2020 Baar Balti Jaamas 71:47 Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
065 P 06.12.2020 Ehton/Föönix BC Torm Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
110 P 06.12.2020 10:30 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 34:38 TalTech BS/Haabersti SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
006 P 06.12.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 53:83 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
111 P 06.12.2020 12:00 Kesklinna KK/GAG KK U14 68:62 SK Nord/Cramo 2 Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
149 P 06.12.2020 12:00 TalTech BS/RIM II 16:52 TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
401 P 06.12.2020 13:00 TalTech BS/Altius 74:63 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Play Arena TU16-klassi EMV
150 P 06.12.2020 13:15 TalTech BS/RIM 34:13 TalTech BS/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
020 P 06.12.2020 14:00 Keila Korvpallikool 122:44 KK Viimsi U14 Must Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
112 P 06.12.2020 14:30 TalTech BS/Haabersti SK 66:40 Kesklinna KK/GAG KK U14 Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
151 P 06.12.2020 14:30 TalTech BS/Haabersti SK 29:31 TalTech BS/RIM II Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
084 P 06.12.2020 16:00 KK Pärnu 50:82 SK Nord/Cramo 1 Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
113 P 06.12.2020 16:00 SK Nord/Cramo 2 44:93 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
071 P 06.12.2020 16:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:59 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
070 P 06.12.2020 17:00 TALTECH 88:67 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
064 P 06.12.2020 17:00 Kiili Spordiklubi 55:66 Wildix/Esecom Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
045 P 06.12.2020 17:30 Play Arena/Altius 102:69 Baar Balti Jaamas Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
067 L 05.12.2020 Pärnu Sadam 79:74 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
021 L 05.12.2020 SK Nord/Cramo 2006 Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
045 L 05.12.2020 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
066 L 05.12.2020 Sillamäe Kalev Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
067 L 05.12.2020 Paide KK7 KK Viimsi U13 Must #edasi lükatud PU13-klassi EMV
068 L 05.12.2020 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Paide KK7 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
069 L 05.12.2020 KK Viimsi U13 Must Sillamäe Kalev #edasi lükatud PU13-klassi EMV
096 L 05.12.2020 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
115 L 05.12.2020 Korvpalliklubi Karud TalTech BS/RIM PU13-klassi EMV
117 L 05.12.2020 Korvpalliklubi Karud TalTech BS/Haabersti SK PU13-klassi EMV
092 L 05.12.2020 KK Viimsi U12 Valge/Estover Saku KK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
093 L 05.12.2020 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
094 L 05.12.2020 KK Viimsi U11/Estover Keila Korvpallikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
095 L 05.12.2020 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Saku KK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
096 L 05.12.2020 KK Viimsi U12 Valge/Estover Keila Korvpallikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
097 L 05.12.2020 KK Viimsi U11/Estover Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
131 L 05.12.2020 Paide KK7 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
132 L 05.12.2020 Viljandi SK KA Tallinna Kalev #edasi lükatud PMini-klassi EMV
133 L 05.12.2020 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
134 L 05.12.2020 Paide KK7 KA Tallinna Kalev #edasi lükatud PMini-klassi EMV
135 L 05.12.2020 Viljandi SK Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
136 L 05.12.2020 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KA Tallinna Kalev #edasi lükatud PMini-klassi EMV
008 L 05.12.2020 Paide/Järva-Jaani KK7 Rapla Korvpallikool #edasi lükatud TMini-klassi EMV
009 L 05.12.2020 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool #edasi lükatud TMini-klassi EMV
010 L 05.12.2020 Keila Korvpallikool Paide/Järva-Jaani KK7 #edasi lükatud TMini-klassi EMV
072 L 05.12.2020 11:00 Keila/Saue Korvpallikool 57:63 KK Pärnu Keila Kooli võimla PU13-klassi EMV
161 L 05.12.2020 11:00 Paide KK7 35:86 Viljandi SK Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
116 L 05.12.2020 11:45 TalTech BS/RIM 33:75 SK Haapsalu Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
 
... 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded