ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
056 R 11.12.2020 18:30 G4S Noorteliiga 70:89 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
059 R 11.12.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko 92:73 Eesti Maaülikool/Skarcon Turu tn spordihoone Saku I liiga
054 R 11.12.2020 19:00 Võrumaa 92:96 Siris/Starforest Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
074 R 11.12.2020 19:00 Rakvere Tarvas 70:79 TALTECH Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
115 R 11.12.2020 19:00 BK Liepaja 87:80 Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
060 R 11.12.2020 19:30 Keila Korvpallikool 69:91 KA Tallinna Kalev/TSK Keila Tervisekeskus Saku I liiga
202 R 11.12.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kalev 62:59 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste karikas
058 R 11.12.2020 20:15 Paide Viking Window 76:90 Kadrina Karud Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
203 N 10.12.2020 17:30 G4S Noorteliiga 66:84 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
067 N 10.12.2020 18:00 Alexela/Mediq Eesti 83:86 KK Viimsi Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
005 N 10.12.2020 19:00 BC Tondi 54:73 Sportland Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M40
069 N 10.12.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus A4 Haldus Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
073 N 10.12.2020 19:20 TalTech BS/TSK 67:64 Harku vald Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
055 N 10.12.2020 19:30 Tartu Ülikool II 72:108 KK Viimsi/Noto Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
073 K 09.12.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 79:73 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
052 K 09.12.2020 18:30 Terminal Oil 64:84 Keila Korvpallikool II/Balteco Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
201 K 09.12.2020 19:00 Audentese Spordiklubi 75:97 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
005 K 09.12.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 88:82 Tsmoki-Minsk Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
073 K 09.12.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 79:73 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
057 K 09.12.2020 19:15 Tamsalu Los Toros/TALTECH 85:57 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
053 K 09.12.2020 19:15 KK Viimsi 72:101 Rapla Korvpallikool Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
059 K 09.12.2020 19:30 Wildix/Esecom 72:59 Kose Morsad Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
060 K 09.12.2020 20:30 Raadius Arhitektid 85:51 West Tallinn Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
202 T 08.12.2020 17:15 SK Nord Aid/Cramo 66:101 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi karikas
084 T 08.12.2020 18:00 Exmet Korvpallikarud Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 T 08.12.2020 19:15 Harku vald 84:57 BA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
059 T 08.12.2020 19:30 IBIS Tallinn/Hausers 73:54 TalTech BS/TSK Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
203 E 07.12.2020 16:00 KA Tallinna Kalev 91:15 Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi karikas
083 E 07.12.2020 19:00 Omniva/M.M GoSolar 43:70 Puhhid Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
090 E 07.12.2020 19:00 Nordauto 58:72 BC Southwestern Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
091 E 07.12.2020 20:00 Paldiski KK/Willenbrock Korvpallikarud #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
055 E 07.12.2020 20:10 Keila KK/JP Tabasalu Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
056 E 07.12.2020 20:15 Ehton/Föönix 83:87 Jokker Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
068 P 06.12.2020 TALTECH 88:67 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
069 P 06.12.2020 AVIS UTILITAS Rapla 86:59 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
036 P 06.12.2020 Delta SK/Nõo Audentese SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
048 P 06.12.2020 Saku KK Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
049 P 06.12.2020 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
050 P 06.12.2020 Reinar Halliku Korvpallikool Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
051 P 06.12.2020 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Saku KK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
083 P 06.12.2020 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU13-klassi EMV
084 P 06.12.2020 Jõgeva Valla Spordikool KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU13-klassi EMV
085 P 06.12.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Jõgeva Valla Spordikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
086 P 06.12.2020 KK HITO/BC Karjamaa GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
098 P 06.12.2020 KK Viimsi U12 Valge/Estover Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
099 P 06.12.2020 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Keila Korvpallikool II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
100 P 06.12.2020 KK Viimsi U11/Estover Saku KK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
116 P 06.12.2020 Tartu Ülikooli KK/Puumad Delta SK/Nõo #edasi lükatud PMini-klassi EMV
117 P 06.12.2020 Delta SK/Nõo Delta/Tartu vald #edasi lükatud PMini-klassi EMV
118 P 06.12.2020 Delta/Tartu vald Tartu Ülikooli KK/Puumad #edasi lükatud PMini-klassi EMV
 
... 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded