ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
178 L 12.12.2020 Kesklinna KK/GAG KK U16 Viljandi SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
179 L 12.12.2020 KK Viimsi U15 Must Paide KK7 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
180 L 12.12.2020 TalTech BS/RIM Sport Kunda/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
181 L 12.12.2020 Rae Spordikool 06 KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU16-klassi EMV
182 L 12.12.2020 Sport Kunda/Tarvas Rae Spordikool 06 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
183 L 12.12.2020 KK HITO/BC Karjamaa TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU16-klassi EMV
184 L 12.12.2020 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn BC Kalev/Saaremaa Spordikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
185 L 12.12.2020 BC Kalev/Saaremaa Spordikool BC STAR #edasi lükatud PU16-klassi EMV
056 L 12.12.2020 SK Nord/Cramo 1 Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU14-klassi EMV
124 L 12.12.2020 SK Nord/Cramo 2 TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
035 L 12.12.2020 SK Nord/Cramo 1 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus #edasi lükatud PU13-klassi EMV
061 L 12.12.2020 KK Pärnu Saku KK #edasi lükatud PU13-klassi EMV
097 L 12.12.2020 TalTech BS/Altius Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus #edasi lükatud PU13-klassi EMV
106 L 12.12.2020 Orissaare Sport SK Nord/Cramo II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
109 L 12.12.2020 TalTech BS/RIM II Orissaare Sport #edasi lükatud PU13-klassi EMV
127 L 12.12.2020 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Keila/Saue Korvpallikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
138 L 12.12.2020 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/RIM II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
139 L 12.12.2020 SK Nord/Cramo II BC Kalev/Saaremaa Spordikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
119 L 12.12.2020 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila KK Viimsi U12 Must/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
120 L 12.12.2020 KK HITO/BC Karjamaa Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
121 L 12.12.2020 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Altius #edasi lükatud PMini-klassi EMV
122 L 12.12.2020 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver KK Viimsi U12 Must/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
123 L 12.12.2020 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
124 L 12.12.2020 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver TalTech BS/Altius #edasi lükatud PMini-klassi EMV
016 L 12.12.2020 Audentese Spordiklubi/Siili PK Pärnu Spordikool #edasi lükatud TU19-klassi EMV
037 L 12.12.2020 BC STAR Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud TU14-klassi EMV
038 L 12.12.2020 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool #edasi lükatud TU14-klassi EMV
039 L 12.12.2020 Rapla Korvpallikool II Audentese Spordiklubi #edasi lükatud TU14-klassi EMV
040 L 12.12.2020 Rapla Korvpallikool BC STAR #edasi lükatud TU14-klassi EMV
043 L 12.12.2020 11:00 Keila Korvpallikool KK Viimsi U9 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
039 L 12.12.2020 11:30 Korvpalliklubi Pärnu KA Tallinna Kalev #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
042 L 12.12.2020 11:30 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Paide KK7 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
044 L 12.12.2020 12:00 Lääne-Harju/Saue KK Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
037 L 12.12.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Korvpalliklubi Pärnu #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
038 L 12.12.2020 12:45 KA Tallinna Kalev Paide KK7 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
045 L 12.12.2020 13:00 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
173 L 12.12.2020 13:45 Saku KK Kuldre Kool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
040 L 12.12.2020 14:00 Paide KK7 Korvpalliklubi Pärnu #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
041 L 12.12.2020 14:00 KA Tallinna Kalev Tartu Ülikooli KK/Pantrid #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
046 L 12.12.2020 14:00 KK Viimsi U9 Lääne-Harju/Saue KK #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
116 L 12.12.2020 14:00 BK Ogre 82:88 BK Ventspils Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
047 L 12.12.2020 15:00 Rapla Korvpallikool KK Viimsi U9 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
048 L 12.12.2020 16:00 Keila Korvpallikool Lääne-Harju/Saue KK #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
204 L 12.12.2020 17:00 Tallinna Ülikool 71:63 G4S Noorteliiga Tallinn, TLÜ pms.
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste karikas
006 L 12.12.2020 17:00 Kaasani Unics 83:66 BC Kalev/Cramo Kaasan VTB Ühisliiga
075 L 12.12.2020 17:00 Pärnu Sadam 93:55 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
117 L 12.12.2020 17:00 VALMIERA GLASS VIA 81:87 VEF Riga Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
074 R 11.12.2020 Rakvere Tarvas 70:79 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
202 R 11.12.2020 Audentese Spordiklubi BC STAR #edasi lükatud TU16-klassi karikas
072 R 11.12.2020 18:15 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool 83:88 IBIS Tallinn/Hausers Tallinn, Audentes (väike saal) Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
 
... 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded