ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
063 P 13.12.2020 Kiili Spordiklubi Tabasalu #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
087 P 13.12.2020 Eurofasteners TalTech/SK Rim #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
088 P 13.12.2020 Sleepit/Retlar Exmet Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
089 P 13.12.2020 Eelviimased/Fit360.ee Omniva/M.M GoSolar Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
028 P 13.12.2020 10:00 SK Nord/Cramo 1 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
029 P 13.12.2020 11:00 SK Nord/Cramo 2 KK Viimsi U10 Valge #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
016 P 13.12.2020 11:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK II #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
022 P 13.12.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Gepardid Paide/Türi KK7 #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
023 P 13.12.2020 11:00 Audentese SK Keila Korvpallikool #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
017 P 13.12.2020 11:00 BC Karl Infra 44:48 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
030 P 13.12.2020 12:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi SK Nord/Cramo 2 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
017 P 13.12.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Korvpalliklubi Karud #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
019 P 13.12.2020 12:00 RIM 79:75 Kose Morsad Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
046 P 13.12.2020 12:00 Wildix/Esecom 83:54 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
047 P 13.12.2020 12:00 West Tallinn 76:56 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
024 P 13.12.2020 12:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Gepardid #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
025 P 13.12.2020 12:30 Paide/Türi KK7 Audentese SK #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
031 P 13.12.2020 13:00 KK Viimsi U10 Valge SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
018 P 13.12.2020 13:00 Korvpalliklubi Karud Rapla Korvpallikool #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
018 P 13.12.2020 13:00 Aiakoda 61:68 Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
012 P 13.12.2020 13:30 Alexela/Mediq Eesti 73:60 Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
048 P 13.12.2020 13:30 BC Connection 65:56 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
049 P 13.12.2020 13:30 Sportsbet 78:48 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
032 P 13.12.2020 14:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi KK Viimsi U10 Valge #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
019 P 13.12.2020 14:00 Audentese SK II KA Tallinna Kalev #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
026 P 13.12.2020 14:00 Audentese SK Tartu Ülikooli KK/Gepardid #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
027 P 13.12.2020 14:00 Paide/Türi KK7 Keila Korvpallikool #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
033 P 13.12.2020 15:00 SK Nord/Cramo 1 SK Nord/Cramo 2 #edasi lükatud PMikro-klassi EMV
020 P 13.12.2020 15:00 Korvpalliklubi Karud Audentese SK II #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
019 P 13.12.2020 15:00 BC Elva 108:44 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
021 P 13.12.2020 16:00 Rapla Korvpallikool KA Tallinna Kalev #edasi lükatud TMikro-klassi EMV
070 P 13.12.2020 16:00 Play Arena/Altius 75:87 Keila KK Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
076 P 13.12.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 103:69 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 P 13.12.2020 17:00 Tevo Ehituskaup 64:68 YliCool Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
039 P 13.12.2020 19:15 BC Torm 93:62 DSV Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
075 L 12.12.2020 Pärnu Sadam 93:55 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
004 L 12.12.2020 Tartu Ülikooli KK Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
011 L 12.12.2020 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
022 L 12.12.2020 SK Nord/Cramo 2006 Rae Spordikool/Kose Spordikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
036 L 12.12.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Orissaare Sport #edasi lükatud PU16-klassi EMV
037 L 12.12.2020 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
038 L 12.12.2020 Orissaare Sport Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
039 L 12.12.2020 Keila Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU16-klassi EMV
068 L 12.12.2020 Audentese SK KK Viimsi U16 Must #edasi lükatud PU16-klassi EMV
096 L 12.12.2020 BC STAR KK Pärnu #edasi lükatud PU16-klassi EMV
098 L 12.12.2020 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn KK Pärnu #edasi lükatud PU16-klassi EMV
158 L 12.12.2020 Delta SK/Nõo TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
159 L 12.12.2020 Tartu Ülikooli KK/Kotkad TalTech BS/NEWOX #edasi lükatud PU16-klassi EMV
160 L 12.12.2020 TalTech BS/Haabersti SK Tartu Ülikooli KK/Kotkad #edasi lükatud PU16-klassi EMV
161 L 12.12.2020 TalTech BS/NEWOX Delta SK/Nõo #edasi lükatud PU16-klassi EMV
 
... 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded