ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
118 R 18.12.2020 19:00 BK Ventspils 93:58 Latvijas Universitate Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
080 N 17.12.2020 18:30 Jokker DSV #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
120 N 17.12.2020 19:00 BK Ogre 72:58 VEF Riga Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 N 17.12.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Play Arena/Altius #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
070 K 16.12.2020 Rakvere Tarvas 85:78 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
078 K 16.12.2020 TALTECH 77:74 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
078 K 16.12.2020 18:30 TALTECH 77:74 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
072 K 16.12.2020 19:00 Rakvere Tarvas 85:78 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
077 T 15.12.2020 Pärnu Sadam 82:93 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
202 T 15.12.2020 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi #edasi lükatud TU19-klassi karikas
204 T 15.12.2020 Tartu Kalev KA Tallinna Kalev #edasi lükatud TU19-klassi karikas
029 T 15.12.2020 18:00 Exmet TalTech/SK Rim #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
077 T 15.12.2020 19:00 Pärnu Sadam 82:93 BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
068 T 15.12.2020 20:00 West Tallinn Kose Morsad #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
213 E 14.12.2020 TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU14-klassi karikas
093 E 14.12.2020 19:00 Nordauto Sleepit/Retlar #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
076 P 13.12.2020 AVIS UTILITAS Rapla 103:69 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
021 P 13.12.2020 Keila Korvpallikool KK Pärnu #edasi lükatud PU14-klassi EMV
044 P 13.12.2020 KK Viimsi U14 Must Audentese SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
052 P 13.12.2020 Saku KK Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
053 P 13.12.2020 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Delta SK/Nõo #edasi lükatud PU14-klassi EMV
065 P 13.12.2020 KA Tallinna Kalev Väike-Maarja/Tarvas #edasi lükatud PU14-klassi EMV
066 P 13.12.2020 Keila Korvpallikool II Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
067 P 13.12.2020 Väike-Maarja/Tarvas Keila Korvpallikool II #edasi lükatud PU14-klassi EMV
068 P 13.12.2020 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK KA Tallinna Kalev #edasi lükatud PU14-klassi EMV
105 P 13.12.2020 Kesklinna KK/GAG KK U14 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
118 P 13.12.2020 TalTech BS/RIM Audentese SK II #edasi lükatud PU14-klassi EMV
119 P 13.12.2020 Audentese SK II KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU14-klassi EMV
120 P 13.12.2020 KK HITO/BC Karjamaa TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU14-klassi EMV
125 P 13.12.2020 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi U12 Must/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
126 P 13.12.2020 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
127 P 13.12.2020 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila TalTech BS/Altius #edasi lükatud PMini-klassi EMV
128 P 13.12.2020 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U12 Must/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
129 P 13.12.2020 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
130 P 13.12.2020 KK HITO/BC Karjamaa TalTech BS/Altius #edasi lükatud PMini-klassi EMV
013 P 13.12.2020 Audentese Spordiklubi/TSK KA Tallinna Kalev #edasi lükatud TU19-klassi EMV
015 P 13.12.2020 Rapla Korvpallikool Tartu Kalev #edasi lükatud TU19-klassi EMV
041 P 13.12.2020 Tartu Kalev Korvpalliklubi Karud #edasi lükatud TU14-klassi EMV
042 P 13.12.2020 SK Nord/Cramo Pärnu Spordikool #edasi lükatud TU14-klassi EMV
043 P 13.12.2020 Korvpalliklubi Karud SK Nord/Cramo #edasi lükatud TU14-klassi EMV
044 P 13.12.2020 Pärnu Spordikool Tartu Kalev #edasi lükatud TU14-klassi EMV
045 P 13.12.2020 TalTech BS/Altius KA Tallinna Kalev #edasi lükatud TU14-klassi EMV
205 P 13.12.2020 Audentese SK Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud PU18-klassi karikas
204 P 13.12.2020 Audentese Spordiklubi SK Nord/Cramo #edasi lükatud TU14-klassi karikas
066 P 13.12.2020 BA Tallinna Kalev Ehton/Föönix Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
068 P 13.12.2020 Jokker Baar Balti Jaamas Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
071 P 13.12.2020 DSV 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
061 P 13.12.2020 Altius/Play Arena Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
062 P 13.12.2020 Swedbank Rehpol/Palliklubi Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded