ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
019 P 31.01.2021 Sillamäe gümnaasium Enteh Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
020 P 31.01.2021 KK Hito/Elvarem Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
021 P 31.01.2021 BC Narva Jõhvi Kossutiim Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
098 P 31.01.2021 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 81:92 Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 L 30.01.2021 Orissaare Sport KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU16-klassi EMV
032 L 30.01.2021 Keila Korvpallikool Sport Kunda/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
033 L 30.01.2021 KK HITO/BC Karjamaa Keila Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
034 L 30.01.2021 Sport Kunda/Tarvas Orissaare Sport #edasi lükatud PU16-klassi EMV
037 L 30.01.2021 Audentese SK SK Nord/Cramo I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
038 L 30.01.2021 SK Nord/Cramo I SK Nord/Cramo II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
039 L 30.01.2021 SK Nord/Cramo II Audentese SK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
101 L 30.01.2021 KK Viimsi U12 Valge/Estover GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
102 L 30.01.2021 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover KK Viimsi U11/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
103 L 30.01.2021 KK Viimsi U11/Estover KK Viimsi U12 Valge/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
152 L 30.01.2021 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Keila Korvpallikool #edasi lükatud PMini-klassi EMV
153 L 30.01.2021 KK Viimsi U12 Must/Estover Kohila SK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
154 L 30.01.2021 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
155 L 30.01.2021 KK Viimsi U12 Must/Estover Keila Korvpallikool #edasi lükatud PMini-klassi EMV
156 L 30.01.2021 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Rapla Korvpallikool I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
157 L 30.01.2021 TalTech BS/Altius Kohila SK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
133 L 30.01.2021 17:00 BK Ventspils 87:99 VEF Riga Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
134 L 30.01.2021 17:00 BK Ogre 92:74 BK Liepaja Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
135 L 30.01.2021 19:00 VALMIERA GLASS VIA 62:65 Latvijas Universitate Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 R 29.01.2021 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool BC Torm #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
011 R 29.01.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 79:86 Zielona Gora Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
095 K 27.01.2021 Pärnu Sadam 87:65 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
095 K 27.01.2021 19:00 Pärnu Sadam 87:65 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
093 P 24.01.2021 TALTECH 90:85 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
032 P 24.01.2021 Rapla Korvpallikool KK Viimsi/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
039 P 24.01.2021 Audentese SK Tartu Ülikooli KK/EVIKO #edasi lükatud PU18-klassi EMV
045 P 24.01.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas II SK Nord Aid/Cramo #edasi lükatud PU18-klassi EMV
060 P 24.01.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Fenster/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
084 P 24.01.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
085 P 24.01.2021 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec #edasi lükatud PU18-klassi EMV
086 P 24.01.2021 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU18-klassi EMV
087 P 24.01.2021 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
033 P 24.01.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
088 P 24.01.2021 KK Pärnu KK Viimsi U14 Must #edasi lükatud PU14-klassi EMV
025 P 24.01.2021 Nõo Lihavürst BC Karl Infra #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
026 P 24.01.2021 Runso Masinakaubandus BC Elva #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
027 P 24.01.2021 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Tevo Ehituskaup #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
028 P 24.01.2021 YliCool Kambja vald #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
099 P 24.01.2021 Ehton/Föönix A4 Haldus #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
100 P 24.01.2021 BC Torm Keila KK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
101 P 24.01.2021 Alexela/Mediq Eesti 20:0 Kontsertlavad.ee #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
102 P 24.01.2021 Jokker IBIS Tallinn/Hausers #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
104 P 24.01.2021 Play Arena/Altius TalTech BS/TSK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
105 P 24.01.2021 DSV Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
010 P 24.01.2021 14:00 Tsmoki-Minsk 72:80 BC Kalev/Cramo Minsk VTB Ühisliiga
093 P 24.01.2021 17:00 TALTECH 90:85 Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded