ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
136 L 17.04.2021 SK Haapsalu KK Viimsi U13 Must #edasi lükatud PU13-klassi EMV
137 L 17.04.2021 Korvpalliklubi Karud Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
003 L 17.04.2021 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 83:81 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
026 L 17.04.2021 17:00 TALTECH 83:95 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
027 L 17.04.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 86:61 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
022 L 17.04.2021 17:00 BC Kalev/Cramo 91:84 Himki Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
202 N 15.04.2021 18:00 Tallinna Ülikool 58:69 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms.
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
029 K 14.04.2021 TALTECH Rakvere Tarvas *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
009 K 14.04.2021 19:30 AVIS UTILITAS Rapla 96:88 Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
022 E 12.04.2021 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
201 E 12.04.2021 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 98:72 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
007 P 11.04.2021 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Audentese SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
014 P 11.04.2021 KK Viimsi/TSK Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
021 P 11.04.2021 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU18-klassi EMV
028 P 11.04.2021 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Spordikool/Tarvas II #edasi lükatud PU18-klassi EMV
050 P 11.04.2021 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/Rae SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
051 P 11.04.2021 Delta SK/Nõo BC STAR #edasi lükatud PU18-klassi EMV
052 P 11.04.2021 TalTech BS/Rae SK Delta SK/Nõo #edasi lükatud PU18-klassi EMV
053 P 11.04.2021 BC STAR Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU18-klassi EMV
073 P 11.04.2021 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
074 P 11.04.2021 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU18-klassi EMV
075 P 11.04.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
076 P 11.04.2021 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec #edasi lükatud PU18-klassi EMV
113 P 11.04.2021 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover KK Viimsi U12 Valge/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
114 P 11.04.2021 KK Viimsi U12 Valge/Estover KK Viimsi U11/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
115 P 11.04.2021 KK Viimsi U11/Estover GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover #edasi lükatud PMini-klassi EMV
805 P 11.04.2021 14:00 BK Ogre 75:73 AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
806 P 11.04.2021 17:00 VEF Riga 75:86 BC Kalev/Cramo Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
803 L 10.04.2021 17:00 VEF Riga 90:85 BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
804 L 10.04.2021 20:00 BC Kalev/Cramo 83:63 AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 R 09.04.2021 Tartu Ülikool Maks & Moorits TALTECH *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
012 R 09.04.2021 19:00 Rakvere Tarvas 86:89 Tallinna Kalev/TLÜ Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
801 N 08.04.2021 17:00 BK Ventspils 69:79 AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 N 08.04.2021 17:30 G4S Noorteliiga 65:76 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
802 N 08.04.2021 20:00 BK Ogre 77:68 Pärnu Sadam Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
016 K 07.04.2021 TALTECH Tallinna Kalev/TLÜ *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
024 K 07.04.2021 19:00 Rakvere Tarvas 80:76 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
023 T 06.04.2021 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS Rapla *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
085 P 04.04.2021 Tallinna Kalev/TLÜ 78:100 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
108 P 04.04.2021 TALTECH 85:80 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
025 P 04.04.2021 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU14-klassi EMV
047 P 04.04.2021 KK Viimsi U14 Must KK Pärnu #edasi lükatud PU14-klassi EMV
081 P 04.04.2021 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
108 P 04.04.2021 17:00 TALTECH 85:80 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
085 P 04.04.2021 18:00 Tallinna Kalev/TLÜ 78:100 BC Kalev/Cramo Forus Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
102 L 03.04.2021 Tallinna Kalev/TLÜ 74:96 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
060 L 03.04.2021 SK Nord/Cramo 1 Delta SK/Nõo #edasi lükatud PU14-klassi EMV
159 L 03.04.2021 14:00 Latvijas Universitate 73:64 BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
017 L 03.04.2021 16:00 Tallinna Ülikool 88:59 G4S Noorteliiga Tallinn, TLÜ pms.
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded