ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
020 K 12.05.2021 18:45 Audentese Spordiklubi BC Elva/CHK Tallinn, Audentes (väike saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
224 K 12.05.2021 19:00 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
223 T 11.05.2021 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 79:82 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
222 P 09.05.2021 17:00 Rakvere Tarvas 73:90 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
221 L 08.05.2021 17:00 BC Kalev/Cramo 76:81 Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
220 R 07.05.2021 18:00 AVIS UTILITAS Rapla 73:77 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
215 T 04.05.2021 19:00 Pärnu Sadam 67:60 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
214 E 03.05.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 91:78 Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
213 P 02.05.2021 17:00 Rakvere Tarvas 83:98 BC Kalev/Cramo Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
212 L 01.05.2021 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 72:79 Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
211 R 30.04.2021 18:00 BC Kalev/Cramo 108:100 Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
210 N 29.04.2021 19:00 Pärnu Sadam 76:69 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
024 P 25.04.2021 14:00 Jenissei 89:94 BC Kalev/Cramo Krasnojarsk VTB Ühisliiga
206 L 24.04.2021 17:00 TALTECH 69:71 Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
208 L 24.04.2021 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 83:55 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
205 R 23.04.2021 18:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 54:74 AVIS UTILITAS Rapla Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
204 N 22.04.2021 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ 68:78 Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
023 K 21.04.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 86:84 Nižni Novgorod Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
203 T 20.04.2021 18:00 Rakvere Tarvas 86:75 TALTECH Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
202 T 20.04.2021 20:00 AVIS UTILITAS Rapla 67:77 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
201 E 19.04.2021 19:00 Pärnu Sadam 88:76 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
009 P 18.04.2021 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
020 P 18.04.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
040 P 18.04.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco Võrumaa #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
042 P 18.04.2021 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
044 P 18.04.2021 Alutaguse KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
046 P 18.04.2021 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Rapla Korvpallikool #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
047 P 18.04.2021 Siris/Starforest Alutaguse #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
050 P 18.04.2021 KK HITO/BC Karjamaa Terminal Oil #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
051 P 18.04.2021 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
055 P 18.04.2021 Alutaguse Jõgeva VSK/Tartu Ülikool #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
203 P 18.04.2021 17:00 Tartu Ülikool/Kalev 79:65 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
007 L 17.04.2021 Tartu Ülikooli KK SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
015 L 17.04.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kose Spordikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
029 L 17.04.2021 SK Nord/Cramo 2006 KK Viimsi U16 Must #edasi lükatud PU16-klassi EMV
071 L 17.04.2021 Audentese SK Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
099 L 17.04.2021 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Paide KK7 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
100 L 17.04.2021 BC STAR Viljandi SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
101 L 17.04.2021 Paide KK7 BC STAR #edasi lükatud PU16-klassi EMV
102 L 17.04.2021 Viljandi SK KA Tallinna Kalev/KK Tallinn #edasi lükatud PU16-klassi EMV
050 L 17.04.2021 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Keila/Saue Korvpallikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
051 L 17.04.2021 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
065 L 17.04.2021 KK Pärnu TalTech BS/Altius #edasi lükatud PU13-klassi EMV
088 L 17.04.2021 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 TalTech BS/RIM II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
089 L 17.04.2021 Jõgeva Valla Spordikool SK Nord/Cramo II #edasi lükatud PU13-klassi EMV
090 L 17.04.2021 TalTech BS/RIM II Jõgeva Valla Spordikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
091 L 17.04.2021 SK Nord/Cramo II GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
119 L 17.04.2021 Paide KK7 TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PU13-klassi EMV
120 L 17.04.2021 Sillamäe Kalev TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU13-klassi EMV
121 L 17.04.2021 TalTech BS/Haabersti SK Sillamäe Kalev #edasi lükatud PU13-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded