ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
201 R 23.07.2021 16:00 Finland MU20 80:82 Iceland MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
202 R 23.07.2021 18:30 Estonia MU20 Sweden MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
005 N 22.07.2021 17:00 Iceland MU20 76:80 Sweden MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
006 N 22.07.2021 19:30 Finland MU20 71:78 Estonia MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
003 K 21.07.2021 17:00 Sweden MU20 71:64 Finland MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
004 K 21.07.2021 19:30 Estonia MU20 71:85 Iceland MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
001 T 20.07.2021 17:00 Finland MU20 86:65 Iceland MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
002 T 20.07.2021 19:30 Sweden MU20 59:80 Estonia MU20 Tallinn, Kalevi Spordihall MU20 Nordic Cup
005 P 06.06.2021 12:00 Delta/NÕO Korvpalliklubi Viimsi/Estover U14 Nõo Spordihoone PU14 - Noorte suveliiga
006 P 06.06.2021 13:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Rae SK/ Kiili SK Nõo Spordihoone PU14 - Noorte suveliiga
803 P 06.06.2021 14:00 Luunja vald 68:62 BC Elva/CHK Paide E-Piim Spordihall Naiste esiliiga
804 P 06.06.2021 17:00 Audentese Spordiklubi 74:56 Rapla Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Naiste esiliiga
001 L 05.06.2021 11:00 Paide KK7 KK Viimsi U13 Must Türi Spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
005 L 05.06.2021 11:00 Jõgeva Valla Spordikool Korvpalliklubi Karud Kuremaa ujula spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
001 L 05.06.2021 11:00 KK Viimsi U15 Must Saku KK Forus Spordikeskus PU16 - Noorte suveliiga
001 L 05.06.2021 12:00 Delta/NÕO Rapla Korvpallikool Nõo Spordihoone PU14 - Noorte suveliiga
002 L 05.06.2021 12:45 TalTech BS/RIM GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Türi Spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
006 L 05.06.2021 12:45 Sillamäe Kalev Orissaare Sport Kuremaa ujula spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
002 L 05.06.2021 12:45 Kesklinna KK/GAG KK U16 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Forus Spordikeskus PU16 - Noorte suveliiga
002 L 05.06.2021 13:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Korvpalliklubi Viimsi/Estover U14 Nõo Spordihoone PU14 - Noorte suveliiga
801 L 05.06.2021 14:00 Audentese Spordiklubi 73:46 Luunja vald Paide E-Piim Spordihall Naiste esiliiga
003 L 05.06.2021 14:30 KK Viimsi U13 Must TalTech BS/RIM Türi Spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
007 L 05.06.2021 14:30 Korvpalliklubi Karud Sillamäe Kalev Kuremaa ujula spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
003 L 05.06.2021 15:30 Delta/NÕO Rae SK/ Kiili SK Nõo Spordihoone PU14 - Noorte suveliiga
003 L 05.06.2021 15:45 Saku KK KK Viimsi U15 Must Forus Spordikeskus PU16 - Noorte suveliiga
004 L 05.06.2021 16:15 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Paide KK7 Türi Spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
008 L 05.06.2021 16:15 Orissaare Sport Jõgeva Valla Spordikool Kuremaa ujula spordihoone PU13 - Noorte suveliiga
802 L 05.06.2021 17:00 BC Elva/CHK 74:79 Rapla Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Naiste esiliiga
004 L 05.06.2021 17:15 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Rapla Korvpallikool Nõo Spordihoone PU14 - Noorte suveliiga
004 L 05.06.2021 17:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Kesklinna KK/GAG KK U16 Forus Spordikeskus PU16 - Noorte suveliiga
205 K 02.06.2021 18:30 Rapla Korvpallikool 53:38 Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
206 T 01.06.2021 19:00 Luunja vald 64:54 Narva PSK Kambja spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
204 E 31.05.2021 19:30 BC Elva/CHK 69:59 Pärnu Spordikool Elva Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
202 P 30.05.2021 18:00 Keila Korvpallikool 67:76 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
215 L 29.05.2021 15:00 KA Tallinna Kalev/TSK 79:82 Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
203 L 29.05.2021 15:00 Narva PSK 34:67 Luunja vald Play Arena
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
216 L 29.05.2021 18:00 Kadrina Karud 74:79 KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
213 R 28.05.2021 18:00 Kadrina Karud 83:78 KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
406 R 28.05.2021 19:30 Keila Korvpallikool 97:66 SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
214 R 28.05.2021 20:30 Tartu Kalev/Estiko 70:73 KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
405 N 27.05.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon 63:75 G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
210 T 25.05.2021 19:00 KK Viimsi/Noto 93:86 Tamsalu Los Toros/TALTECH Forus Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
403 T 25.05.2021 19:30 Keila Korvpallikool 79:68 Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
404 E 24.05.2021 18:00 SK Nord Aid/Cramo 68:80 G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
201 E 24.05.2021 19:30 Pärnu Spordikool 57:69 BC Elva/CHK Pärnu sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
035 L 22.05.2021 16:00 Narva PSK 57:80 Audentese Spordiklubi Narva Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
206 R 21.05.2021 18:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 54:66 KK Viimsi/Noto Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
207 R 21.05.2021 19:30 Paide Viking Window 76:83 Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
208 N 20.05.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 74:59 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
401 N 20.05.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon 115:79 SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 23. juuli
Ivo Kallasmaa (35)
Karl-Martin Kask (26)
Hinno Puhm (73)
Andre Tamkõrv (37)
Homme, 24. juuli
Ly Saarsoo-Saks (87)
Kaido Saks (35)
Kai Zlatin-Kotkas (62)
Antti Vasar (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Island