Sandis Silavs

Pärnu pidi Balti liigas vastu võtma suure kaotuse

06.01.2015

Täna õhtul toimus Pärnus üks kolmest täna peetavast Balti liiga kohtumisest, kus KK Pärnu võõrustas Pieno Zvaigzdesi. Mäng möödus külaliste taktikepi all ning pärnakad kaotasid lõpuks külalistele Leedust tulemusega 80:108.

Külalismeeskond alustas kohtumist hästi. Siiski ei andnud pärnakad veel alla vaid võideldi jõudsasti edasi. Esimese veerandaja järel olid leedukad siiski peal 30:24. Teise veerandi vältel jõudis KK Pärnu mitmel korral nelja punkti kaugusele, aga vahetult enne poolajavilet tegi Pieno 8:0 vahespurdi ja võitis poolaja 53:39.

Ka pärast pikemat hingetõmbe pausi ei leidnud Pärnu endas vajaliku jõudu, et vastasele vastu hakata. Kolmas neljandik lõppes Pärnu 57:79 kaotusseisus. Viimased kümme minutid olid juba ainult vormistamise küsimus. Mängu lõppsõna jäi leedukatele ning Pieno võidunumbriteks jäi tablool seis 108:80.

Pärnu resultatiivsemad olid Renato Lindmets ja Sandis Silavs, kes mõlemad teenisid 17 punkti ja 2 lauapalli. 13 silma oma poolt lisas Ronalds Rutkauskas. Pieno suurimad skooritegijad olid Laimonas Kiselius 27 punkti ja 9 lauapalliga, Micheal Andre Dixon Jr. ja Alexander Oriakhi panustasid mõlemad 14 puntkiga oma meeskonna võidule.