Itaalias on poolfinaalid pikale veninud

Milano EA7 tuli rongi alt välja

09.06.2015

Milano EA7 oli Itaalia Lega A poolfinaalseerias Banco di Sardegna Sassari vastu 1-3 kaotusseisus, kuid võttis kaks võitu järjest – viimase võõrsil, ning viigistas seeria 3-3-le. Otsustav seitsmes kohtumine seisab ees kolmapäeval.

Milano asus kohe esimesel poolajal üsna suurelt juhtima, kuid poolaja lõpuks tõmbas Sardiinia meeskond kodusaalis järgi – 29:36. Teisel poolajal Milano jaoks väga kriitilist hetke nagu ei tekkinudki ning Luca Banchi hoolealused võitsid kohtumise 74:67. Vaata kokkuvõtet SIIT.

EA7 oli parem lauas 38-32 ning korvisöötude osas – 19-7. Visked Milanol 40 %, Sassaril vaid 36 %.

Alessandro Gentile tõi võitjaile 21+9+2, Samardo Samuels 18+10+4, Marshon Brooks 18+3+3, Joe Ragland 10 p; Sassari kasuks tõi Olaseni Lawal 15+13lp, Edgar Sosa 13, David Logan 11, Jerome Dyson 10+5+3.

Teises paaris Venezia Umana Reyeri ja Reggio Emilia Grissin Boni vahel on seis 3-2 ja täna ees kuues mäng Reggio Emilia koduväljakul. Viimati, Venezias oli kodumeeskond olnud parem 89:67 (40:35). Otsustavaks sai kolmas veerand, mille Venezia võitis 26:14.

Venezia tegi 20 korvisöötu Reggio Emilia 9 vastu. Hrovje Perici kontosse kogunes koguni 30 p+6lp+2rs, Jarius Jackson lisas 15, Spencer Nelson 10, Phil Goss 9+3+2, Pietro Aradori 7 ning Julyan Stone 5+7+8.

Reggiana edukamad olid: Andrea Cinciarini 13+3+2, Rimantas Kaukenas 11, Giovanni Pini 10+5+2, Drake Diener 8+4+2 (langes jalavigastusega edasisest seeriast välja), Amadeo Della Valle 9 p.

Niisiis: täna kohtuvad Venezia-Reggio Emilia ning homme Milano EA7-Sassari.