ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Mini finaalturniir 2019. Foto: Siim Semiskar.

Miniklassi Eesti meistrid selguvad sel nädalavahetusel Pärnus

06.05.2022

Mini vanuseklassi korvpalli G4S Noorteliiga Eesti meistrivõistlused kulmineeruvad sel nädalavahetusel, 7. ja 8. mail Pärnu Spordihallis.

Kui poisid alustavad veerandfinaalidest, siis tütarlaste finaalturniir algab poolfinaalidega. Kohapeal on sissepääs pealtvaatajatele tasuta. Otseülekandes saab hooaja põnevaimatele mängudele kaasa elada sport.television.ee vahendusel. 

 

Minide finaalturniir:

 

07.05

 

I väljak (SUUR) 

                                                                         

Poisid ¼            12.00 Viljandi SK/KK QUERCUS(1) vs Saku KK(8)                 

Poisid ¼            13.30 SK Nord/Cramo 2010(3) vs Audentese SK(6)   

Tüdrukud ½      15.00 Keila/Rapla KK vs TalTech BS/Altius      

Poisid ½             16.30 Võitja (1/8) vs Võitja (4/5)     

Poisid ½              18.00 Võitja (3/6) vs Võitja (2/7)

 

II väljak (VÄIKE)

 

Poisid ¼             12.00 Rakvere Spordikool/Tarvas(4) vs Rapla Korvpallikool(5)

Poisid ¼             13.30 Rae Spordikool/Kiili SK(2) vs KK Viimsi U12 Must/Estover(7)

Tüdrukud ½.       15.00 TSA Kalev vs Tartu Ülikooli KK/Hundid

Poisid 5.-8.          16.30 Kaotaja (1/8) vs Kaotaja (4/5)

Poisid 5.-8.          18.00 Kaotaja (3/6) vs Kaotaja (2/7)

 

 

 

08.05

 

Väike väljak: Poisid 7.-8.              kell 11.00

Suur väljak:   Poisid 5.-6.              kell 11.00

 

Suur väljak

Tüdrukud pronks            kell 12.30

Poisid pronks                   kell 14:15

Tüdrukud finaal               kell 16:00

Poisid finaal                     kell 17:45

 

 

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded