TTÜ medalivõistkond Riias

Poiste Balti liiga U12 pronks TTÜ-le

01.06.2015

Poiste Balti liiga (BBGL) finaalturniiril Riias Ezermelas ielal tuli TTÜ Korvpalliklubi Arko Pakkase juhendamisel kolmandaks. Hooaja peale võitsid nad 11 kohtumist ning kaotasid neli.

Riias peetud finaalturniiril oleks võinud minna nii paremini kui halvemini. Poolfinaalis kaotas põhiturniiri neljas TTÜ Adažile 30:33, olles juhtinud mängu enne viimast veerandit 26:24 (Ken Martti Reinart 10+10lp, Kaspar Kuusmaa 7+4rs). Seega, finaaliuks jäi suletuks, kuid pronskivõimalus jäi.

Teises poolfinaalis kohtusid Keizarmezs (1.) ja Rock (2.) ning lätlased võitsid kindlalt 55:31. Nii kohtusid eestlased kolmanda koha mängus omavahel. Poolaeg kuulus Rockile (tr Olari Narits) 23:20, kuid kogu mäng TTÜ-le 45:40. Reinart tõi 16+18lp, Kristo Juurak 11 p, Tambet Parismaa 9+7lp ja Kuusmaa 8 p; Rocki poolel Richard-Sven Rivik 12 p ja Tristan Laansalu 8 p.

Kullamängus võitis Keizarmezs Adažit 44:37. Lõppkokkuvõttes kuues oli BC Tarvas/Rakvere SK ning kaheksas Erkmaa KK. Turniiri resultatiivseim Ken Martti Reinart 14,6 punktiga, kolmas Kristjan Nõmm (Kalev) 12,6.