Kerr Kriisa ja Deran-Eric Aalde

U14 poisid kaotasid Balti matšil Lätile

30.05.2015

Eesti noormeeste U14 koondise (Peatreener Gert Prants, treener Erik Mäe) teine vastane oli Läti U14 koondis. Kaotus tuli vastu võtta, kuid sõelale jäi ka ühtteist positiivset.

Lätlased olid meist lühemad, kuid kiiremad. Esimene veerandaeg 23-15 lätlastele. Teine veerand kulges enamvähem samas taktis, poolajasireeniks 43-31 Läti kasuks.

Teisele poolajale tulid kahjuks näljasemana peale lätlased, seisuks jäi enne viimast mängutsüklit 61-41. Mängu lõpuks said ka meie poisid julguse kätte ja seis jäi 76-63 lätlastele.

Positiivse poole pealt väärib kindlasti märkimist see, et Eesti koondise poistest said käe valgeks 11 poissi 12st.

Enim punkte viskasid: Kerr Kriisa ja Kaspar Kitsing 12p. Kõige rohkem lauapalle hankis: Kaspar Lootus 6lp

Pühapäeval kohtuvad Eesti U14 koondised Leedu U15 koondistega.