ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

U14 poisid Salva Cupil

U-14 kontrollturniiril Tartus selgus Balti matši koondis

27.05.2015

U14 korvpallikoondise poisid said möödunud nädalavahetusel esimese võimaluse kanda mängul Eesti särki. Nimelt toimus Tartus rahvusvaheline korvpalliturniir Salva Basket Cup.

 

Koondisse kuulus turniiril 21 mängijat, kes olid jaotatud kahte võistkonda: Eesti koondis A ning Eesti koondis B. Mõlemad võistkonnad koosnesid ainult 2001 a. sündinud poistest. Soov oli pakkuda võimalikult paljudele selle aastakäigu poistele koondise kogemus.

 

Eesti koondis A mängis koosseisus:

 

Hugo Heimar Vaarend           Audentese SK

Jürnas Vigolainen                  BC Tarvas/Rakvere SK

Martin Laandu                        BC Tarvas/Rakvere SK

Marek Ojamäe                       KK HITO/Jõhvi SK

Kaspar Lootus                        KK Paulus

Andreas Saarep                     KK Paulus

Deran Eric Aalde                    Märjamaa SK/Kohila SK

Kerr Kriisa                              Salva/Rock

Hannes Saar                          Salva/Rock

Andre Loigu                            SK RIM

 

Eesti koondis B koosseis oli:

 

Leemet Loik                           Audentese SK

Kristo Tammiksaar                 BC Tarvas/Rakvere SK

Andreas Poolen                      BC Tarvas/Rakvere SK

Kaspar Kitsing                        Erkmaa KK

Mihkel Kersalu                       KK Paulus

Georg Allemann                     KK Rae Koss/Rae Spordikool

Elvis Toomistu                        Märjamaa SK/Kohila SK

Peeter Toomas Tael               Salva/Rock

Reio Sillapuu                          Salva/Rock

Patrik Peemot                        Salva/Rock

Karl Gustav Paloots               SK RIM

 

U-14 koondise peatreener Gert Prants, treenerid Märt Raam ja Erik Mäe

 

Esimeses mängus kohtusid Eesti koondised omavahel ja seisuks jäi 62:54 A võistkonna kasuks.

Teises kohtumises kohtus Eesti koondis A  Sigulda poistega, mäng võideti 74:54. Eesti koondis B oli parem Salva/Rock 00 võistkonnast 62:53.


Kolmas mäng oli A võistkonnal Salva/Rock 00 ja see võideti 64:41 ning B võistkonnal Siguldaga, mis samuti võideti 62:51.

 

Turniiri finaalis kohtusid Eesti koondised taaskord omavahel ning võitja oli ka seekord A võistkond, seisuks seekord 57:32. Turniiri võitis Eesti koondis A, teise koha sai Eesti koondis B, kolmanda Salva/Rock 00 ning neljanda koha Sigulda võistkond.

Kokkuvõtteks võib öelda, et turniir oli õpetlik ja kasulik nii treeneritele kui ka mängijatele. Pärast turniiri võtsid treenerid nädalavahetuse kokku ning nimetasid Balti Matsi koosseisu.

 

Reedel algaval Balti Matsil osalevad U-14 poiste koondises:

Ran Andre Pehka                   Audentese SK

Leemet Loik                           Audentese SK

Kristo Tammiksaar                 BC Tarvas/Rakvere SK

Martin Laandu                        BC Tarvas/Rakvere SK

Kaspar Kitsing                        Erkmaa KK

Kaspar Lootus                        KK Paulus

Andreas Saarep                     KK Paulus

Georg Allemann                     KK Rae Koss/Rae Spordikool

Deran Eric Aalde                    Märjamaa SK/Kohila SK

Kerr Kriisa                              Salva/Rock

Peeter Toomas Tael               Salva/Rock

Karl Gustav Paloots                SK RIM

 

Mängud Balti Matsil:

Reede 29.05 kell 16.00 vs Leedu 1

Laupäev 20.05 kell 14.00 vs Läti

Pühapäev 21.05 kell 11.30 vs Leedu 2

Sünnipäevad
Täna, 22. september
Remi Aare (42)
Heigo Erm (41)
Jaak Hubelmann (66)
Margus Jaago (58)
Homme, 23. september
Lauri Luks (34)
Külli Reinfeld (37)
Igor Tavaste (72)
Risto Visnapuu (39)
Sulge

Ülekanded