ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

3x3 võistlusareen Vabaduse väljakul

Sprite 3x3 tänavakorvpalli sari stardib Tartust

26.05.2015

Suvine Sprite 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sari stardib sel laupäeval Tartust, kus lisaks Eesti võistkondadele astuvad võistlustulle ka külalistiimid Lätist ja Soomest.

Oma debüüdi teeb noormeeste 3x3 koondis (Siim-Markus Post, Madis Soodla, Ivalo Pajumets ja Sander Viilup), kes järgmisel nädalal sõidab Ungarisse esindama Eestit FIBA U18 3x3 korvpalli maailmameistrivõistlustel.

 

„Kõige põnevam konkurents on eliitsarjas, kus mängima tulemas mitmed Alexela korvpalli meistriliiga mehed ning Taani meistriliigas mänginud Kaido Saks,“ hindas võistluste korraldaja Reigo Kimmel.

 

„Eliitsarjas on parimatel sel suvel võimalus end proovile panna ka väljaspool Eestit, näiteks Tartus mängutulle asuvad Renato Lindmets, Ardi Oja ja Siim Raudla suunduvad vähem kui kuu aja pärast Euroopa mängudele Bakuusse ning Eesti võistkonnad on oodatud Moskva, Praha ja mitmetele teistele turniiridele,“ rääkis Kimmel.

 
Sprite tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sarja avaetapp peetakse Tartus, lisaks väisab sari Rakveret, Otepääd ja Pärnut enne 1. augustil Vabadusel väljakul toimuvaid finaalmänge. Lisaks põhietappidele on võistkondadel võimalus koguda lisapunkte Kadrina ja Kanepi boonusetappidelt.

 

Tänavakorvpalli mängitakse 13. võistlusklassis alates 12-aastastest poistest kuni meistriliiga meesteni. Võistluste algus Lõunakeskuse parklas on kell 11.00 noortesarjades, kell 13.00 vanemates võistlusklassides.

 

Võistkondade registreerimine lõpeb kolmapäeva õhtul aadressil: www.tanavakorvpall.ee.

Sünnipäevad
Täna, 18. september
Mikk Jurkatamm (21)
Gerd Kiili (43)
Aadu Paist (74)
Tõnis Vahesaar (38)
Homme, 19. september
Sergei Babenko (60)
Irja Zilmer-Laidvee (53)
Kaspar Treier (22)
Sulge

Ülekanded