Silas Melson. Foto: Hendrik Osula/FIBA

BC Kalev/Cramo alistas Rakvere Tarva kodusaalis ülekaalukalt

01.12.2021

Paf Eesti – Läti korvpalliliigas kirjutas kodusaalis pallinud BC Kalev/Cramo turniiritabelisse kuuenda võidu, olles Rakvere Tarva meeskonnast üle numbritega 94:65.

Avaveerandiajal külalisi 23:9 edestanud kalevlaste jaoks polnud järgnev periood küll samavõrd hästi kulgev, kuid poolajapausile mindi soliidses eduseisus 46:28. Resultatiivselt tegutses Jequan Lewis.

Teisel poolajal säras sinisärkide eest Silas Melson, kelle 12 punkti aitasid võõrustajatel kolmandal veerandajal suurendada edu 28-punktiliseks.

Otustava perioodi alguses sattus hoogu rakverelaste mängujuht Nikolić, kelle 11 järjestikust punkti panid aluse 14:2 vahespurdile. Kandadele Tarva peatreeneri Martin Müürsepa hoolealused Eesti esiklubile astuda ei suutnud.

BC KALEV/CRAMO – RAKVERE TARVAS

94:65

SEISU ARENG

1. veerand 23:9, 2. veerand 46:28, 3. veerand 70:42 4. veerand 94:65.

PUNKTID

Melson 23 (2 p 4/5, 3 p 5/7), Lewis 15 (2 p 2/5, 3 p 2/3, vv 5/5), Ojārs Siliņš 11 (2 p 1/1, 3 p 3/6) – Nikolić 22 (2 p 5/6, 3 p 4/7), Renato Lindmets 18 (2 p 4/8, 3 p 3/8, vv 1/3).

LAUAPALLID

40 – 34. Kregor Hermet 10, Rauno Nurger 6, Kamari Murphy 5 – Nikolić 10, Kaido Saks 4.

SÖÖDUD

Melson 5, Lewis 3, Hermet 3 – Nikolić 3, Sten Saaremäel, Arvan-Johannes Lippasaar, Tormi Niits ja Saks 2.

MUUD ARVUD

Kodumeeskond tabas kõik 9 vabaviset, Tarvas vaid 5 11-st. Pingilt sai samuti suuremat abi Kalev/Cramo, 45:27.