Saku 1. liigas on kolmikjuhtimine

18.11.2021

Soosikute duellis alistas Tartu Ülikool/Eviko Tamsalu Los Toros/TalTechi 95:82.

Täisedu kuue võiduga juhivad esiliigaturniiri Tartu Ülikool/Eviko, TSA Kalev ja TERE Kadrina Karud.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa meeskonna järelkasv jäi Tamsalu Los Toros/TalTechi võõrustades 7-punktilisse kaotusseisu. Väljakuperemehed võitsid veerandaja ja juhtisid poolajale minnes 50:42.

17-aastane Aleksander Tassa panustas 29 punkti, 7 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu, kaaslased toetasid liidrit ega lubanud külalisi ohtlikult lähedale. Patrik Peemot kogus 17 punkti ja Kaspar Sepp 11 lauapalli. Kaotajaid vedas Saku 1. liiga oktoobri mängijaks valitud 18-aastane Ken-Martti Reinart 20 punkti, 11 lauapalli ja 5 vaheltlõikega.

Teisipäeval sai Tallinna Spordiakadeemia Kalev kodusaalis SK Nord Aid/Cramost jagu 93:73. 18 punkti tõi Siim Laur võitjatele ja Sander Järve kaotajatele. Reedel, 19. novembril võõrustab liidrikohta jagavaid Aivo Erkmaa hoolealuseid G4S Noorteliiga korvpallurid.

Liidrite nelikut jälitab kolme võidu ja kahe kaotusega Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium, kolmapäeval alistati kodusaalis Paide Viking Window 68:64. Ameeriklane Teven Jones tõi võidu heaks 23 punkti ja 7 lauapalli.

Eesti Maaülikool/Skarcon kaotas kodusaalis Tartu Kalev/Estikole 72:83. Võitjatele tõi Silver Leppik 21 ja kaotajatele Kevin Sammalkivi 28 punkti.

K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu