Rain Veideman, KK Viimsi/Sportland. Foto: Siim Semiskar

Riia VEF osutus KK Viimsi/Sportlandi meeskonnale liiga kõvaks pähkliks

24.10.2021

Paf Eesti – Läti korvpalliliigas teenis KK Viimsi/Sportland kodusaalis kindla kaotuse Läti tippklubilt Riia VEF-ilt.

Kohtumise alguses võitlesid võõrustajad välja algedu 16:13. Avaveerandi viimasel kolmel minutil kehtestas VEF ennast aga 14:2 spurdiga.

Teisel perioodil kasvatasid lätlased edu veel kolme punkti võrra, poolajapausile minnes olid tablool külaliste edunumbrid 46:34.

Kolmandat veerandaega Rain Veidemani täpse kaugviske ja Karl-Johan Lipsu pealtpanekuga alustanud viimsilased paraku head hoogu säilitada ei suutnud. Kiired vastused olid olemas külaliste liidritel Rayshaun Hammondsil ja Jalen Rileyl.

Viimast kümmet minutit 21-punktilisest kaotusseisust alustanud kodumeeskonnal õnnestus veerandaja kontekstis lätlastega küll sammu pidada (19:21), kuid kindlast 64:87 allajäämisest polnud pääsu.