Rauno Nurger. Foto: championsleague.basketball

BC Kalev/Cramol ei õnnestunud VTB Ühisliigas võiduarvet avada

10.10.2021
Kalevi spordihallis oma kolmanda kohtumise VTB Ühisliigas pidanud BC Kalev/Cramol tuli vastu võtta kaotus Krasnojarski Jenisseilt.
Paremini alustanud võõrustajad juhtisid avaveerandi kolmanda minuti lõpuks 10:4.

Teisel mänguperioodil veel paaril korral liidrirolli täitma pääsenud kalevlaste jaoks osutus nukraks kolmas veerand, kui juba jäädi 13-punktilisse kaotusseisu.

BC KALEV/CRAMO – KRASNOJARSKI JENISSEI

SEISU ARENG
1. veerand 17:20, 2. veerand 44:50, 3. veerand 61:74, 4. veerand 81:87.

PUNKTID
Rauno Nurger 16 (2 p 7/8, vv 2/2), JeQuan Lewis 15 (2 p 3/8, vv 9/9), Davion Berry 15 (2 p 2/4, 3 p 3/6, vv 2/2) – Casper Ware 20 (2 p 7/10, vv 6/7), Darral Willis 13 (2 p 3/6, vv 7/8), Brynton Lemar 12 (2 p 4/6, vv 1/1).

LAUAPALLID
33 – 31. Nurger 9, Berry 5, Kregor Hermet 5 – Willis 7, Rion Brown 7.

SÖÖDUD
23 – 14. Lewis 7, Nurger 5, Berry 4 – Lemar 4, Willis 3.

MUUD ARVUD
Pingilt sai tugevamat abi Jenissei, kelle vahetusmehed kogusid 40 punkti kalevlaste 19 vastu.

MIDAGI ERILIST
Achilleuse kõõluse probleemide tõttu ei saanud BC Kalev/Cramo eest kaasa teha lätlasest leegionär Ojārs Siliņš.

LÕPUHEITLUS
Kohtumise lõpuni oli jäänud 2 minutit ja 31 sekundit, kui tabloo näitas külaliste eduseisu 85:69. Seejärel tabas kaks järjestikust kaugviset Silas Melson ning kolmepunktiviske koos vabaviskega lisas Martin Dorbek, mis kodumeeskonna 6 silma kaugusele tõi. Paraku jäi kohtumise lõpuni vaid napp minut ning selle ajaga enam vastastele ohtlikuks saada ei suudetud. Kolmas järjestikune allajäämine VTB Ühisliigas oli tõsiasi.