BC Kalev/Cramo startis Meistrite liigas napi kaotusega Strasbourgile

06.10.2021
BC Kalev/Cramo pidi FIBA Meistrite liiga alagrupiturniiri avamängus Prantsusmaal leppima kahepunktilise kaotusega Strasbourgi meeskonnale.
Lõpuheitluses pidurdamatusse hoogu läinud Silas Melson ründas pika põrgatusega korvi suunas ja viigistas seisu 73:73, kui mängida jäi ligi 8 sekundit. John Robersoni keskpositsioonivise ei tabanud, kuid Matt Mitchell valitses ründelauavõitluses ja surus palli korvi, 75:73.

Mängida jäi 1,4 sekundit, Melson jooksis kiiresti üle väljaku ja saatis kolmepunktiviske joone tagant palli teele, pall läbis korvirõnga, kuid mänguaeg oli juba lõppenud.

BC Kalev/Cramo kasuks viskas Melson 18 punkti, ameeriklane tõi meeskonna viimased 8 punkti. Kristjan Kitsing panustas 16 punkti, Rauno Nurger 16 punkti ja 7 lauapalli. JeQuan Lewis andis 7 korvisöötu.

Kalevlased jäid lauavõitluses suurelt, 29 – 43 alla. Võõrustajad hankisid koguni 19 ründelauapalli.

Esimesel poolajal tegi BC Kalev/Cramo 13 pallikaotust. Rauno Nurger ütles Delfile, et mäng jäigi esimese poolaja pallikaotuste taha, võõrustajad said nendest 26 või 27 punkti.

34-aastase Soome treeneri Lassi Tuovi juhendatud Strasbourgi meeskonna kasuks tõi DeAndre Lansdowne 21 punkti, Mitchelli kontosse kanti 12 punkti ja 9 lauapalli.

Pühapäeval, 10. oktoobril võõrustab BC Kalev/Cramo VTB Ühisliigas Krasnojarski Jenisseid.

Teisipäeval, 12. oktoobril kohtutakse võõrsil Meistrite liiga teises voorus Türgi meeskonna Bursa Tofasega. Avavoorus alistas Tofas Belgia klubi Oostende Filou 92:83.

N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu