Kaur-Erik Suurorg, Aleksander Tassa, Ron Laanemaa ja Oskar Ulejev. Foto: basket3x3.ee

Eesti alistus U17 3x3 EMil Portugalile lõpuheitluses

19.09.2021
Lissabonis peetaval U17 3x3 korvpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril kaotasid Eesti noormehed veerandfinaalis Portugalile 12:14.
Ron Laanemaa, Kaur-Erik Suurorg, Aleksander Tassa ja Oskar Ulejev juhtisid tasavägiselt kulgenud kohtumises enamiku ajast ning omasid initsiatiivi. Lauavõitluses ülekaalu saavutanud väljakuperemehed rühkisid järele ja viigistasid.

Kui mängida jäi veidi üle minuti, viis Laanemaalt söödu saanud Suurorg Eesti taas ette 12:11. Siis tabasid võõrustajad kaks vabaviset ja pärast ründelauapalli võtmist 30 sekundit enne lõppu suurendasid edu kahele punktile. Eestlaste visked enam ei tabanud.

Alagrupiturniiril alistas Eesti Ungari 19:11 ja kaotas Hispaaniale 17:18, teenides esikoha. Võistkonda juhendas Eesti 3×3 peatreener Siim Raudla ja abistas füsioterapeut Risto Jamnes.

ja 3x3 korvpallist basket3x3.ee lehelt!
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu