Naised USAs pisut alla oma keskmise

10.12.2014

USA ülikoolides õppivad Eesti neiud pole vahepeal millegi suurega hakkama saanud, kuid kõik kolm on tervise juures ning teevad mängudes kaasa. Lähipäevadel peetakse kaks mängu lisaks.

Trine Kasemägi esindatav Eckerd College kaotas 6. detsembril võõrsil Florida Tech'ile 60:76, olgugi et poolajaks oldi ühega ees. Kasemägi kogus 26 minutiga 11 punkti, lisaks kolm lauda (visked 8/4, 3/1, 2/2). Tema hooaja keskmised on: 22 min, 13,6p+4,9lp, 1,1rs, tabavus 65 %.

Jane Svilbergi (pildil) Broward College NJCAA liigas võitis novembri lõpus Santa Fe'd 65:60. Kogu Eesti noortekoondiste kadalipu läbi käinud Svilberg tõi ses kohtumises 8p+3lp+3rs. Hooaja keskmised on: 8p+3,9lp (tabavus 45,3 %). Homme on Browardi vastaseks College of Central Florida.

Rosemary Rits ja Howard College (NJCAA) jäi 3. detsembril kodus Midlandi ülikoolile alla 53:77. Rits tegi kaasa 14 minutit ja tõi kaks silma, lisaks neli pallikaotust (visked 1/1 ja vv 3/0). 11 mängu hooaja keskmised on tal 7,1p+4lp (42 %). Järgmine mäng on Howardil alles 29. detsembril kodus Mesa Community College'i vastu.