TÄNA Delfi TV-s: Kas pronksi saab TYCO Rapla või Rakvere Tarvas?

15.05.2015

Alexela Korvpalli Meistriliigas selgub täna pronksmedali omanik kui Raplas Sadolin spordihoones on kolmandas otsustavas kohtumises vastamisi TYCO Rapla ja Rakvere Tarvas. Kes saali ei mahu saab mängu jälgida Delfi TV vahendusel.

Kahe võiduni peetav seeria on viigis 1-1. Avakohtumise võitis Tarvas kodusaalis 70:64. Tarvas kallutas kohtumise enda kasuks viimase veerandiga, mille kodumeeskond võitis 22:9. Teise mängus haaras TYCO Rapla tasavägise avapoolaja järel kolmandal veerandil initsiatiivi ning võitsid veerandi 19:8. Sealjuures hoiti Brandis Raley Ross esimese kolme veerandiga vaid 3 punkti peal, terve mänguga kogus ameeriklane vaid 8 silma. Nii väikse punktisummaga pole Ross veel üheski play-off kohtumises piirdunud.

Rakvere Tarvas on viimased kolm aastat pronksi võitnud, mullu võideti mängudega 2-1 Tallinna Kalevit, enne seda 2-1 TYCO Raplat ning veel aasta varem 2-0 tollal Piimameistri nime all mänginud Rapla meeskonda.  TYCO Rapla pole meistriliigas veel medalini jõudnud.