ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

U16 tütarlaste rahvuskoondis. Foto: EKL.

U16 koondised osalevad 1.-5. augustini Soomes Nordic Championship turniiril

30.07.2021

Eesti U16 vanuseklassi rahvuskoondised osalevad 1.-5. augustini Soomes, Kisakallio spordikeskuses Nordic Championship turniiril, kus minnakse vastamisi Soome, Rootsi, Norra, Taani ja Islandi eakaaslastega. 

Esko Tõnissoni juhendatav tütarlaste rahvuskoondis läheb turniirile vastu järgmises kooseisus: Katriin Kalmann, Keandra Koorits, Maria Kuraksa, Jenny Roos, Anna-Liisa Vannamik, Triin Kuusk, Eleriin Vaas, Kristel Rattasepp, Maria Vasar, Mariell Friedemann, Anette-Laura Tõks, Rihanna Fomitšjova ja Kätlin Kangur.

 

Koondise abitreenerid on Olari Narits ja Jano Kunts. ÜKE treeneri ja füsioterapeudi kohuseid täidab Saskia Vunk. 

 

Noormeeste U16 vanuseklassi koondist juhendab Soomes Brett Nõmm (Kris Killing on FECC koolitusel, toim.), kelle valikusse mahtusid: Edvard Marius Herter, Karmo Kilk, Jorke Aav, Birk Birger Arop, Stefan Vaaks, Simm-Marten Saadi, Herman Tamm, Erik Makke, Espen Mägi, Tormi Joonatan Metsla, Oliver Balõtsev, Gerrit Lehe, Gert Suvi ja Georg Oliver Metsaorg.

 

Koondise abitreene on Märt Kermon ÜKE ja füsioteraapia eest vastutab Frederik Ross. 

 

Mänge näeb otseülekandes veebilehel https://solidsport.com/nordicchampsu16. Ühe mängu maksumus on 6,9 eurot, kogu turniiri pass maksab 19,90. 

 

Mängude statistikat näeb Soome alaliidu kodulehelt.

 

Eesti mängude ajakava: 

 

01.08.2021

 

14:15 - TU16 vs Island

17:00 - PU16 vs Island

 

02.08.2021

 

12:30 - PU16 vs Taani

20:15 - TU16 vs Taani 

 

03.08.2021

 

14:00 - PU16 vs Rootsi

17:00 - TU16 vs Rootsi

 

04.08.2021

 

14:00 - PU16 vs Norra

17:00 - TU16 vs Norra

 

05.08.2021 

 

12:45 - TU16 vs Soome 

15:30 - PU16 vs Soome

 

 

 

 

 


 

 


 

Sünnipäevad
Täna, 23. september
Lauri Luks (34)
Külli Reinfeld (37)
Igor Tavaste (72)
Risto Visnapuu (39)
Homme, 24. september
Aleksander Karavajev (62)
Õie Krevald-Veske (78)
Malle Tammpere (Rüga) (93)
Rainer Võsaste (56)
Sulge

Ülekanded