ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Treimix (Tom Kaldre, Heigo Erm, Märt Rosenthal ja Sven Kaldre) | Foto: Siim Semiskar

Alexela 3x3 Eesti meistrivõistluste Rakvere etapi võitis Treimix

14.06.2021

Rakvere laupäeval koguni 11 tundi järjest väldanud 3x3 korvpalliturniiril selgitati võitjad paljudes vanuseklassides, kuid kõige enam pälvis tähelepanu loomulikult eliitsari, kus võidu teenis meeskond Treimix (Sven Kaldre, Tom Kaldre, Märt Rosenthal ja Heigo Erm, vahendab Korvpall24

Kolmestest alagruppidest tulid võitjatena välja Treimix, Martin Dorbeku tiim Boft/Linnujalad ja teenekas 3×3 korvpalli võistkond Kvartett. Etteruttavalt võib öelda, et samad meeskonnad jõudsid täpselt selles järjestuses lõpuks ka poodiumile.

 

Treimix ja Kvartett (Erik Luts, Jaagup Toome, Gaspar Bibikov ja Andreas Märtson) pidasid poolfinaalis maha turniiri kõige tulisema lahingu, mille Treimix võitis lõpuks tänu Märt Rosenthali kaugviskele 21:19. Teises poolfinaalis sai Boft/Linnujalad (Martin Dorbek, Roland Prii, Oliver Metsalu ja Riho Suija) 21:15 jagu Scanweldist.

 

Finaalis pani Treimix kindlalt oma paremuse Boft/Linnujalad meeskonna vastu maksma ning võitis lõpuks 21:12.

 

Amatööride turniiril üllatas taas kõiki Jäätisekohvik (Steven Saal, Eerik Parvits, Karl Sobak ja Risto Häelme), kes finaalis sai 16:10 jagu KK Hitost. Hooaja avaturniiril täielikult kõrbenud Jäätisekohvik on seejärel nii Võsu kui nüüd Rakvere turniiridel mänginud ennast võitjaks.

 

Poiste U18 turniiril võttis emotsionaalse võidu võistkond Kirsid (Kert Kasemets, Andris Smorodin, Henry Liht ja Joosep Põldre), kes sai finaalis 17:16 jagu favoriitideks peetud Helikopterist (Kaspar Sepp, Erik Pärnapuu, Markus Ladoga ja Oliver Pere).

 

Teiste vanuserühmade võitjate ja kõikide tulemustega saab tutvuda SIIN. Kogu turniir kestis koguni 11 tundi, kui esimesed vanuseklassid alustasid kell 10 hommikul ja mehed lõpetasid kella 21 paiku.

Sünnipäevad
Täna, 21. september
Kristjan Karm (40)
Ermil Kuldkepp (61)
Andre Pärn (44)
Sonata Eliis Timofejeva (20)
Homme, 22. september
Remi Aare (42)
Heigo Erm (41)
Jaak Hubelmann (66)
Margus Jaago (58)
Sulge

Ülekanded