ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Laupäeval otsepildis: Alexela 3x3 korvpalli EMV etapp Rakveres

11.06.2021

Alexela 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste sari jätkub laupäeval Rakveres. Otsepilti näeb sport.television.ee lehelt, 3x3 Estonia YouTube kanalis ja Basket 3x3 Facebooki lehelt.

Võistluste ajakava 

 

Ülekanne on peaväljakult.

 

Peaväljaku ajakava:

12 Jun 10:00 AM AMATEURS Pool A KK Hito Murumehed
12 Jun 10:15 AM AMATEURS Pool B Alutaguse HPSL
12 Jun 10:30 AM AMATEURS Pool C RLV MASSIVE RaplaXviljandi
12 Jun 10:45 AM AMATEURS Pool D Linnujalad ESTONIAN JORDANS
12 Jun 11:00 AM AMATEURS Pool A 3×3 Bskt Tln Murumehed
12 Jun 11:15 AM AMATEURS Pool B jäätisekohvik HPSL
12 Jun 11:30 AM AMATEURS Pool C HALJALA NGU RaplaXviljandi
12 Jun 11:45 AM AMATEURS Pool D Aloha ESTONIAN JORDANS
12 Jun 12:00 PM AMATEURS Pool A KK Hito 3×3 Bskt Tln
12 Jun 12:15 PM AMATEURS Pool B Alutaguse jäätisekohvik
12 Jun 12:30 PM AMATEURS Pool C RLV MASSIVE HALJALA NGU
12 Jun 12:45 PM AMATEURS Pool D Linnujalad Aloha
12 Jun 01:00 PM AMATEURS QF    
12 Jun 01:15 PM AMATEURS QF    
12 Jun 01:30 PM AMATEURS QF    
12 Jun 01:45 PM AMATEURS QF    
12 Jun 02:00 PM AMATEURS Semi-Final    
12 Jun 02:15 PM AMATEURS Semi-Final    
12 Jun 02:30 PM AMATEURS 3rd place game    
12 Jun 02:45 PM AMATEURS Final    
12 Jun 03:45 PM WORLD TOUR Pool C Treimix Kadrina Karud
12 Jun 04:00 PM WORLD TOUR Pool B Kvartett Helikopter
12 Jun 04:15 PM WORLD TOUR Pool A Boft/Linnujalad KK Viimsi
12 Jun 04:30 PM WORLD TOUR Pool C Scanweld Kadrina Karud
12 Jun 04:45 PM WORLD TOUR Pool B 3x3Latvija U23 Helikopter
12 Jun 05:00 PM WORLD TOUR Pool A Rent My Skills KK Viimsi
12 Jun 05:15 PM WORLD TOUR Pool C Treimix Scanweld
12 Jun 05:30 PM WORLD TOUR Pool B Kvartett 3x3Latvija U23
12 Jun 05:45 PM WORLD TOUR Pool A Boft/Linnujalad Rent My Skills
12 Jun 06:00 PM WORLD TOUR QF    
12 Jun 06:15 PM WORLD TOUR QF    
12 Jun 06:30 PM WORLD TOUR Semi-Final    
12 Jun 06:45 PM WORLD TOUR Semi-Final    
12 Jun 07:00 PM WORLD TOUR 3rd place game    
12 Jun 07:15 PM WORLD TOUR Final    
12 Jun 07:45 PM Lääne-Virumaa MV Final    

 

 
Sünnipäevad
Täna, 21. september
Kristjan Karm (40)
Ermil Kuldkepp (61)
Andre Pärn (44)
Sonata Eliis Timofejeva (20)
Homme, 22. september
Remi Aare (42)
Heigo Erm (41)
Jaak Hubelmann (66)
Margus Jaago (58)
Sulge

Ülekanded