ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Foto: Hendrik Osula

Korvpallikoondiste tegevuskavad 2021 suvel

09.06.2021

Korvpalli rahvuskoondistel seisab ees töine suvi ja seda nii meestel, naistel kui erinevate vanuseklasside noortel. Alljärgnevalt toome välja kõikide koondiste tegevuskavad. 

Meeste rahvuskoondis

Peatreener: Jukka Toijala

Abitreenerid: Heiko Rannula, Indrek Reinbok

Mänedžer: Raido Roos

Füsioteraapia ja ÜKE: Priit Lehismets, Harvis Mill

 

TEGEVUSKAVA

Juuni:

·         31.05 - 18.06.2021 - Treeningud Nord/Cramo spordihoones

·         28. - 30.06.2021 – Treeningud Nord/Cramo spordihoones

Juuli:

·         01.07 – 23.07.2021 – Treeninglaager Nord/Cramo spordihoones

·         29.07.2021 – Kontrollmäng Islandi koondisega Saku Suurhallis

 August:

      ·         02 – 06.08.2021 – Kontrollturniir Helsingis

 

Naiste rahvuskoondis

Peatreener: Kaspars Majenieks

Abitreenerid: selgumisel

Mänedžer: Taavi Kruut

Füsioteraapia ja ÜKE: selgumisel

 

TEGEVUSKAVA

Juuni/juuli/august:

·         28.06 - 09.07 – Treeningud TalTechi spordihoones

·         12.07 - 30.07 – Treeninglaager TalTechi spordihoones

·         31.07 – 01.08 – Võimalikud kontrollmängud Lätiga

 

U20 noormeeste rahvuskoondis

Peatreener: Indrek Reinbok

Abitreener: Martin Rausberg

Mänedžer: Jalmar-Joosep Saar

ÜKE: Kari Hyökki

Füsioterapeut: Henriette Porila

 

TEGEVUSKAVA

Juuni/Juuli:

·         31.05 – 18.06 - Treeningud Nord/Cramo spordihoones

·         20. – 21.06 -  Kontrollmängud Lätiga, Riias

·         28.06 – 16.07 - Treeninglaager Audentese Spordikeskuses

·         20.07 – 23.07 – Nordic Cup Tallinnas, Kalevi Spordihallis (lisaks Eestile osalevad Soome, Rootsi ja Islandi U20 koondised)

 

U18 noormeeste rahvuskoondis

Peatreener: Heiko Rannula

Abitreenerid: Toomas Kandimaa, Joosep Toome

ÜKE ja füsioteraapia: Kari Hyökki, Rauno Kuusemets

 

TEGEVUSKAVA

Juuli:

·         12. – 31.07 – Treeninglaager Audentese Spordikeskuses

August:

·         03.08 – 08.08 European Challenger, Iisrael, Tel Aviv (Eesti mängib Iisraeli, Prantsusmaa, Kreeka, Leedu ja Portugaliga)

·         13.08 – 14.08 – Treeninglaager Tallinnas

·         16.08 – 20.08 – Nordic Championship Soomes, Kisakallios

 

U18 tütarlaste rahvuskoondis

Peatreener: Toomas Liivak

Abitreener: Kaire Asi

ÜKE ja füsioteraapia: selgumisel

 

TEGEVUSKAVA

Selgumisel

 

U16 noormeeste rahvuskoondis

Peatreener: Kris Killing

Abitreenerid: Märt Kermon, Brett Nõmm

ÜKE ja füsiteraapia: Frederik Ross

 

TEGEVUSKAVA

Juuli/August:

·         05.07 – 29.07 – Treeninglaager TalTechi Spordihoones

·         01.08 – 05.08 – Nordic Championship Soomes, Kisakallios

·         Balti matši kuupäevad on veel selgumisel

 

U16 tütarlaste rahvuskoondis

Peatreener: Esko Tõnisson

Abitreenerid: Olari Narits, Jano Kunts

ÜKE ja füsioteraapia: Saskia Vunk

 

TEGEVUSKAVA

Juuli/August:

·         01.07 – 03.07 – Treeningkogunemine Tallinnas

·         05.07 – 18.07 – Treeninglaager Kuremaal

·         28.07 – 29.07 – Treeninglaager Audenteses

·         31.08. – 05.08 Nordic Championship Soomes, Kisakallios

·         Balti matši kuupäevad on veel selgumisel

 

U14 noormeeste rahvuskoondis

Peatreener: Martin Rausberg

Abitreenerid: Märt Raam ja Tanel Sokk

ÜKE ja füsioteraapia: Harvis Mill

 

TEGEVUSKAVA

Treeningkogunemiste ja kontrollmängude toimumisajad selguvad jooksvalt. Alaliit teeb koostööd lähiriikidega, et leida võimalikke kontrollmänge.

 

U14 tütarlaste rahvuskoondis

Peatreener: Marko Parkonen

Abitreenerid: Kaia Milling, Elisabeth Rõigas

ÜKE ja füsioteraaia: Elo Heinaste

 

TEGEVUSKAVA

·         15.06 – 16.06 – Treeningkogunemine

Edasine tegevuskava veel lahtine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 21. september
Kristjan Karm (40)
Ermil Kuldkepp (61)
Andre Pärn (44)
Sonata Eliis Timofejeva (20)
Homme, 22. september
Remi Aare (42)
Heigo Erm (41)
Jaak Hubelmann (66)
Margus Jaago (58)
Sulge

Ülekanded