Luunja vald. Foto: Siim Solman.

06.06.2021

Paide E-Piim spordihallis peetud naiste esiliiga pronksimängus alistas Luunja vald numbritega 68:62 BC Elva/CHK naiskonna.

Luunja haaras avaveerandid järel 17:14 eduseisu ning suutis poolajaks ette rebida üheksa punktiga, 33:24. Timo Eichfussi juhendatav Elva jõudis kolmandal mänguperioodil korraks kahe punkti peale ent otsustavale neljandikule mindi siiski Luunja naiskonna 49:44 eduseisus. Elva suutis neljandal veerandil mitmel puhul ka ise juhtima minna ja veel kolm minutit enne normaalaja lõppu oli seis viigis (59:59). Luunja õnnestus lõpuminutitel paremini ning Kadri Uiga vedamisel vormistati kuuepunktiline võit ära.

Doris Park tõi võitjate parimana 19 punkti, 7 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Maarja Kalma lisas 17 silma ning Uiga arvele jäi lõpuks 16 punkti ja 11 lauapalli. Triin Teppo võttis lisaks neljale punktile ka 15 lauapalli ning jagas kaaslastele 6 tulemuslikku söötu. Elva parim oli 18 silma ja 8 lauapalliga Kätlin Korjus, Janeli Lilleallik lisas 16, ning Kaiti Vasiljeva ja Mirjam Nikolai 12 punkti.

Naiste esiliiga võitja selgitavad välja Audentese SK ja Rapla KK, mäng algas kell 17.