Täna otsepildis: Naiste esiliigas mängitakse poolfinaalid

04.06.2021

Naiste esiliiga saab lõpplahenduse 5. ja 6. juunil Paides, E-piim Spordihallis, kus peetakse nelja naiskonnaga finaalturniir. Poolfinaalides kohtuvad Audentese SK ja Luunja vald ning BC Elva/CHK ja Rapla Korvpallikool. Kohtumisi näeb otseülekandes sport.television.ee vahendusel

Audentese Spordiklubi - Luunja vald (05.06.2021, kell 14:00)

Audentese naiskond teenis põhiturniiri võiduga otsepääsme poolfinaali. Audentes võitis põhihooajal kõik kuus mängu, Luunja naiskond alistati veebruari keskel tulemusega 75:52. Luunja vald alistas veerandfinaalis kahe mängu kokkuvõttes Narva PSK (67:34 ja 64:54). Põhiturniiril kogusid nad kolm võitu ja kolm kaotust.

BC Elva/CHK - Rapla Korvpallikool (05.06.2021, kell 17:00)

Elva naiskond seljatas veerandfinaalis mängudega 69:59 ja 69:57 Pärnu Spordikooli naiskonna, Rapla oli 53:38 ja 76:67 parem Keila Korvpallikoolist. Omavahelises põhiturniirimängus jäi 74:65 peale Elva naiskond.

Finaalturniiri mänge kommenteerivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar.