Viimsi alistas otsustavas mängus Los Torose ja pääses Saku I liiga finaalturniirile

25.05.2021

KK Viimsi/Noto alistas Saku I liiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises Tamsalu Los Toros/TALTECH-i 93:86 ja pääses finaalturniirile

Tamsalu võitis avamängu 71:57, kuid Viimsi viigistas korduskohtumises 66:54 võiduga seeria. Otsustava kohtumise avaveerandi võitis Tamsalu 31:21, kuid väljakuperemehed haarasid poolajaks omakorda 47:43 eduseisu. Pärast tasavägist kolmandat veerandaeg oli Viimsi eduseis endiselt neli punkti, 66:62.

Otsustaval mänguperioodil suutis Viimsi korraks isegi kümne punktiga ette minna, kuid Tamsalu Los Toros/TALTECH vähendas neli minutit enne kohtumise lõppu vahe neljale (83:79). Lõpuminutitel õnnestus aga paremini Viimsi, kellel tuleb 28. mail poolfinaalis vastamisi minna Tartu Kalev/Estikoga.

Viimsi parimana viskas Kristjan Evart 21 punkti. Võrdselt 16 silma peale jäid Mihkel Allorg ja Kaarel Traumann. Andreas Märtsoni kontosse kanti 14 punkti. Tamsalu suurim skooritegija oli 22 punktiga Janar Aniste. 19 punkti lisas Martin Otto Parve ja 14 Marek Ojamäe.

Saku I liiga Final Four turniir toimub 28.-29. mail Paide E-Piim Spordihoones. Finaalturniiri esimeses poolfinaalis lähevad kell 18 vastamisi Kadrina Karud ja KA Tallinna Kalev/TSK. Kell 20:30 kohtuvad KK Viimsi/Noto ja Tartu Kalev/Estiko. Mänge näeb otseülekandes sport.television.ee vahendusel.