Kas Kristjan Evart ja KK Viimsi suudavad täna veerandfinaalseeria viigistada? Foto: KK Viimsi Facebook.

Täna Saku I liigas: Viimsil ja Paidel on selg vastu seina, kas nad suudavad seeria kolmandasse mängu viia?

21.05.2021

Saku I liigas on selgusid eile esimesed kaks poolfinalisti, kui koha finaalturniiril kindlustasid Kadrina Karud ja KA Tallinna Kalev/TSK. Täna on võimalus lõppvõistlusele jõuda Tamsalu Los Toros/TALTECH-il ja Tartu Kalev/Estikol, kuid kahtlemata on KK Viimsi/Noto ja Paide Viking Window meeskondades hoopis teised plaanid.

Paaris Tartu Kalev/Estiko - Paide Viking Window võitis esimese mängu Taaralinna meeskond numbritega 79:67. Tartu parimana kogus Artur Liiv 16 punkti ja 6 lauapalli, vanameister Marek Doronin lisas 14 silma ja 8 lauapalli. Paide eest säras Kustas Põldoja 23 punkti ja 8 lauapalliga, Kiur Akenpärg toetas 14 punkti ja 7 korvisööduga ning kapten Gaspar Bibikov lisas 12 silma ja 8 lauapalli.

Seeria korduskohtumine mängitakse täna õhtul algusega kell 19:30 Paides. Mängu on võimalik otseülekandes jälgida sport.television.ee lehelt

KK Viimsi/Noto pidi veerandfinaalseeria esimeses mängus Tamsalu Los Toros/TALTECH-ile alla vanduma 57:71. Tamsalu võidus oli oluline roll TalTechi korvpalliklubi spordidirektoril Gregor Arbetil, kes viibis väljakul ligi 29 minutit ning kogus selle ajaga 12 punkti, 5 lauapalli ja 3 vaheltlõiget.

Võitjate kasuks viskas Ralf Küttis üleplatsimehena 16 silma ning Raiko Orumaa lisas 13 punkti ja 6 lauapalli. Viimsi parimatena tõid Kristjan Evart ja Jalmar Joosep Saar kumbki 11 punkti ja 6 lauapalli.

Paari teist omavahelist mängu saab täna algusega kell 18:30 otsepildis jälgida sport.television.ee vahendusel.