Sven Kaldre. Foto: EKL.

Sven Kaldre: Rapla fännid on täiesti segased, müts maha nende ees!

14.05.2021

AVIS UTILITAS Rapla meeskond alistas Paf Korvpalli Meistriliiga pronksiseeria otsustavas viiendas kohtumises Rakvere Tarva 84:81. Kogu seeria vältel Rapla mängu vedanud Sven Kaldre sõnul oli eesmärk jõuda finaali, kuid ka pronksiga ollakse lõppkokkuvõttes rahul.

"Arvan, et need kaks meeskonda väärisid teineteist täielikult. Müts maha nende ees, nad olid väga tublid ja tegemist oli võrdsete mänguga. Võib-olla peetakse mind veidi kergemeelseks, kuid ütlen, et läksime poolfinaali [Pärnu Sadama vastu] täiega panema ja kaotus oli pettumus. Pronksi on ka hea võita. Otsustavaks sai teisel poolajal see, et suutsime oma mängujoonist hoida, kuigi lõpus läks see käest ära. Mina kümme minutit panin aurude pealt. Tom [Kaldre] ja Gregor [Ilves] mängisid sellist mängu esimest korda. Kõva kool neile. Oleme saanud sellel hooajal üle pika aja viis viite treeningutel mängida vaatamata koroonaviiruse olemasolule ja see on kõvasti aidanud," rääkis Kaldre Inspira vahendusel antud intervjuus.

Vaata videost, mis plaanid on Kaldrel järgmiseks hooajaks ja millise sõnumi edastas ta Rapla fännidele!