Tipphetked: Kalev/Cramol ei jätkunud teisel poolajal Lokomotiivi vastu piisavalt jõudu

29.03.2021

Pühapäeval kohtus BC Kalev/Cramo VTB Ühisliigas tabeli neljanda Krasnodari Lokomotiiv-Kubaniga. Play-offi koha eest võitlev Cramo võitis küll avapoolaja, ent ei suutnud Krasnodari ladusat ründemängu pidurdada ja kaotas 94:105 (26:29, 28:19, 20:33, 20:24), vahendab Korvpall24

Cramo resultatiivseim oli Maurice Kemp 20 punktiga. Chavaughn Lewis lisas 14 punkti ja 7 korvisöötu. Janari Jõesaar tõi 12 punkti ja 6 lauapalli. Väljakult eksimatult (5/5) tabanud Rauno Nurger viskas 12 minutiga 11 punkti. Devin Thomas (8 lauapalli), Tanel Kurbas ja Marcus Keene (7 pallikaotust) tõid kõik 10 silma.

Mindaugas Kuzminskas vedas Kubani 20 punkti ja 6 lauapalliga. Teda toetaid jõudsalt Drew Gordon 19 punkti ja 7 lauapalliga ning Will Cummings 18 silmaga. Nigel Williams-Goss lisas 15 punkti ja 6 korvisöötu. Mantas Kalnietis jagas kaaslastele koguni 10 tulemuslikku söötu.

Kolm vooru enne põhihooaja lõppu kümnendal kohal paiknev Kalev/Cramo (6-15) jääb 8. kohast maha 2 võiduga ning kohtub järgmises mängus 17. aprillil kodus Moskva oblasti Himkiga.