Pärnu Sadam | Foto: Siim Semiskar

Pärnu pani 28-punktilise võiduga TALTECH-i üle kindlalt oma paremuse maksma

14.03.2021

Paf Korvpalli Meistriliigas peeti pühapäeval ära üks mäng, milles läksid vastamisi Pärnu Sadam ja TALTECH. Võõrustajad viskasid juba avaveerandil 32 punkti vastaste 20 vastu ja poolajaks oli 23-punktiline eduseis olemas. Kolmandat veerandaega alustas TALTECH küll paremini ja suudeti vahe ka 16 punktile vähendada, aga viimasel neljandikul oli jällegi Pärnu selgelt 22:12 üle ja nii teeniti kokkuvõttes 101:73 võit.

Pärnu Sadam - TALTECH 101:73 (32:20, 26:15, 21:26, 22:12)

Visketabavuses jäi Pärnu 56% - 40% peale. Lauavõitluse võitis TALTECH 32:31 (ründelaud 13:9). Korvisööte andis Pärnu rohkem 29:15 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 14:5. Pallikaotuseid kogunes Pärnul 14, TALTECH-il 19.

Edon Maxhuni viskas Pärnu parimana 26 punkti. Robert Valge lisas 18 punkti ja andis 4 korvisöötu ning Mihkel Kirves järgnes 14 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisööduga. Märt Rosenthal sai kirja 12 punkti ja 5 korvisöötu ning Linards Januzems 12 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Eric Schmalz tõi TALTECH-i kasuks 21 punkti ja andis 4 korvisöötu. Toomas Raadik järgnes 18 punktiga ning Oliver Metsalu kogus 13 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Paf Korvpalli Meistriliiga jätkub teisipäeval, 16. märtsil, kui AVIS UTILITAS Rapla võõrustab Pärnu Sadamat.