KK Pärnu sai kodusaalis kindla võidu

19.12.2014

Alexela Korvpalli Meistriliigas toimus reede õhtul üks kohtumine, kus Korvpalliklubi Pärnu võõrustas kodusaalis TLÜ/Kalevit. Kodumeeskond võttis kohtumises kindla 84:70.

Tasavägist mängu jätkus vaid esimesteks minutiteks, mille järel tegi Pärnu meeskond Silver Leppiku ja Renato Lindmetsa korvidest 10:0 vahespurdi. Veerandaja teises pooles sai ka Kalev oma rünnaku tööle ning pisikesele pausile minnes oli pärnakate edu 6-punktiline, seisuks 26:20. Teisel kümnendil kasvatasid Heiko Rannula hoolealused oma edu veelgi, hoides mängu initsiatiivi kindlalt enda valduses. Poolajaks oli seis tablool 49:34 pärnakate poolt vaadatuna.

Teisel poolajal püüdis TLÜ/Kalev mängu muudatust tuua, kuid tulutult. Pärnakad kontrollisid kohtumise käiku ja kasvatasid tasapisi oma eduseisu veelgi juhtides enne otsustavat kümmet minutit 69:50. Viimasel veerandajal suutis Tallinna klubi küll oma kaotusseisu vähendada, kuid lõpuspurt jäi hiliseks ning Pärnu võttis kindla 84:70 võidu.

Renato Lindmets ja Janis Vahter olid pärnakate resultatiivsemad, visates mõlemas 17 punkti. Rannar Raap lisas 13 ja Robert Valge 12 silma. TLÜ/Kalevi poolelt tõid Reimo Tamm 23 ning Robertas Grabauskas 22 punkti.

N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu