TALTECH | Foto: Siim Semiskar

Täna Delfi TV-s: TALTECH läheb Rakvere üle sellel hooajal neljandat võitu noolima

02.03.2021

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peetakse alanud nädalal ära viis kohtumist. Nendest neli on Läti klubide vahelised vastasseisud, Eesti klubide poolelt on BC Kalev/Cramo võõrustamas Pärnu Sadamat. Paf Eesti Korvpalli Meistriliigas on toimumas kolm mängu, kahel korral on võistlustules Tartu Ülikool Maks & Moorits ning Rakvere Tarvas.

Rakvere Tarvas - TALTECH

UUS AEG: 07.03.2021, kell 17:00, Rakvere, Rakvere Spordihall

Ülekanne: Delfi TV

Rakvere on 20 mänguga kümme võitu teeninud. 27. veebruaril kohtuti võõrsil AVIS UTILITAS Raplaga ja saadi 73:65 võit. Poolaeg küll kaotati kolme punktiga ning viimase neljandiku alguseks oli kaotusseis sama suur. Tasavägine heitlus jätkus, kuid kaks minutit enne lõpuvilet suutis Rakvere kaitses pidama saada ja 7:0 spurdi toel Rapla üle võidu võtta. Egert Haller viskas Rakvere kasuks 18 punkti ja võttis 4 lauapalli. Devin Harris ja Kristaps Gluditis lisasid võrdselt 13 punkti, kellest viimane andis veel 7 korvisöötu ja tegi 4 vaheltlõiget.

Kristaps Gluditis on Rakvere parimana visanud keskmiselt 16,7 punkti. Riley Hayes on võtnud 7,7 lauapalli ning Devin Harris andnud 5,3 korvisöötu, teinud 1,8 vaheltlõiget ja 0,6 viskeblokeeringut.

3. märtsil oli Rakvere võõrsil vastamisi Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga ning mäng kaotati 101:104.

TALTECH on 20 mänguga kaheksa võitu teeninud. Viimati võõrustati Tartu Ülikool Maks & Mooritsat, kellelt saadi 78:95 kaotus. TALTECH alustas mängu paremini ja esimene veerandaeg võideti 25:19. Poolajaks oli aga Tartu 46:42 ees ja viimase neljandiku alguseks juhiti kuue punktiga. Edasi lubati TALTECH-il vaid kümme punkti visata ning seeläbi sai Tartu ka kindla võidu kätte. Oliver Metsalu tõi TALTECH-i poolelt 19 punkti ja võttis 7 lauapalli. Erik Keedus lisas 17 punkti ja 6 lauapalli.

Indrek Kajupank on TALTECH-i parimana visanud keskmiselt 10,7 punkti. Erik Keedus on võtnud 5,7 lauapalli, Eric Schmalz andnud 3,4 korvisöötu, Marek Ojamäe teinud 1,5 vaheltlõiget ja Karl Andres Matute Perner teinud 0,5 viskeblokeeringut.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rakvere 82:68. Järgmised kolm mängu võitis TALTECH vastavalt 73:71, 79:70 ja 90:85.