ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Ühenda korvpall ja haridus – kandideeri Audentese Spordigümnaasiumisse (tähtaeg 28.02.2021)

25.01.2021

Avatud on kandideerimine Audentese Spordigümnaasiumi korvpalli osakonda õppeaastaks 2021/2022. Kandideerimiseks esitage oma sooviavaldus Eesti Korvpalliliidule hiljemalt 28.02.2021.

 

ESITA AVALDUS SIIN!

Õpilaskandidaatide nimekirjade koostajaks on spordialaliidud, kes esitavad need kinnitamiseks Eesti Olümpiakomiteele (EOK). Seejärel edastab EOK kinnitatud koondnimekirja Audentese spordigümnaasiumile.

 

Audentese Spordigümnaasium on Eesti õppursportlastele parim koht enese arendamiseks, kus tipptasemel treeningtingimused on kombineeritud kvaliteetse õppetööga.

 

Õpilastele on tagatud gümnaasiumiõpingud, majutus, toitlustus ja spordimeditsiiniline teenindus ühel territooriumil. Audentese meeskonda kuuluvad professionaalsed tunnustatud treenerid ja spetsialistid.

 

Audentese Spordigümnaasiumis õppimine ja treenimine õpetab noortele iseseisvust, aja planeerimist, rutiinitaluvust ja teadlikkust nii koolitöös kui treeningutel.

 

Treeningplaanid kohandatakse vastavalt õppursportlase treening,-  õppe- ja mängukoormusele.

 

Tütarlaste võistlusväljund:

  • Douglas Balti Korvpalliliiga
  • Naiste Meistriliiga
  • EGBL U19
  • Kontrollmängud lähiriikide korvpalliakadeemiatega

 

Noormeeste võistlusväljund:

  • 1-2 välisturniiri ja kontrollmängu lähiriikide kovpalliakadeemiatega
  • Saku I liiga
  • Superkarikas

 

Tugiteenused:

 

Spordimeditsiiniline teenindamine ja vigastuste ennetamine, järelravi ning spordipsühholoog:

  • kaks koormustesti aastas
  • igapäevane arstitugi koos kõikvõimalike ravitingimustega
  • lihashooldus
  • vigastusi ennetavad tegevused ehk korvpalliosakonnal on oma üldkehalise ettevalmistuse spetsialist Raigo Toompuu ja füsioterapeut Harvis Mill
  • uuenduslikud taastumisvahendid: jäävann, seljavenituspink, „Game Ready“ aktiivse kompressiooni seade, füüsikalise ravi aparatuur ja tulevikus võimalusel ka külmakamber.
  • spordipsühholoog Kristel Kiens

 

Toitlustamine:

 

  • Rikkalik menüü, neli toidukorda
  •  toitlustus on tagatud ka nädalavahetustel
  • menüüde koostamisel kaasatakse toitumisspetsialist
  • toitumisspetsialist toimetab treeninggruppide põhiselt

 

Majutus:

 

Kõikidele õppursportlastele on vajadusel tagatud majutus õpilaskodus, mis on käesolevaks hetkeks täielikult renoveeritud ning kõik toad on varustatud uute sportlastele mõeldud madratsitega (pikematele poistele 210cm pikkused voodikohad)

 

Varustus õppursportlasele:

  • korvpallijalatsid
  • treeningvormid
  • võistlusvormid
  • vabaaja riietus
  • koostöös Polari esindaja AS MEFO-ga rindkerevööd teadlikumaks treenimiseks

 

Rutiinist väljumiseks on õppursportlastel võimalus:

  • ujula kasutamiseks
  • akrobaatika treeninguteks
  • poksitreeninguteks

 

Lisandväärtusena saavad õpilased osa võtta „EKR tase 3 – abitreener” koolitusest, mis kestab kokku 60 tundi: koolitusel läbitakse üldainete ja spordierialaainete plokk ning spordiala praktiline osa.

 

Lisaks mängija arendamisele ASG õpinguperioodi jooksul on eesmärgiks karjääri kujundamine laiemalt ning noorsportlase ja kasvatajaklubi nõustamine valikuteks pärast üldhariduskooli lõpetamist (sh suhetes agentide, agentuuride jt rahvusvaheliste võrgustikega).

 

Audentese Spordigümnaasiumi on lõpetanud sellised korvpallurid nagu Gregor Arbet, Indrek Kajupank, Rain Raadik, Martin Dorbek, Maaja Bratka, Mailis Pokk, Rauno Nurger, Birgit Piibur, Jane Svilberg, Karl-Martin Kask, Kadri-Ann Lass (kuldmedal), Maik-Kalev Kotsar, Siim-Markus Post, Sander Viilup, Taavi Jurkatamm, Tom Kaldre, Ron Arnar Pehka (lõpetas kuldmedaliga, toim.), Carlos Jürgens, Matthias Tass, Eric Schmalz, Janne Pulk, Sander Raieste (hõbemedal), Kristian Kullamäe (hõbemedal), Johanna Eliise Teder, Jaan Erik Lepp (kuldmedal), Oliver Suurorg (kuldmedal), Ran Andre Pehka (kuldmedal), Georg Allemann ja Marek Ojamäe.

 

Täiendava info saamiseks palume pöörduda otse Audentes SG treenerite poole:

 

Poiste osakonna treenerid Aivar Kuusmaa ja Martin Rausberg.

 

E-mail: aivar.kuusmaa@audentes.ee, telefon: +3725030720

E-mail: martin.rausberg@audentes.ee, telefon +37256666364

 

Tüdrukute osakonna treener Marko Parkonen.

E-mail: marko.parkonen@audentes.ee, telefon: +37256156872

Sünnipäevad
Täna, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Homme, 7. märts
Hindrek Eiskop (44)
Hillar Kasu (70)
Raul Koppel (37)
Sulge

Ülekanded