ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Korvpallikoondiste kandidaadid

28.12.2020

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 19. augusti 2020 korraldusest nr 282 (muudetud 23. detsember 2020 korraldusega nr 462) „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning avalike koosolekute pidamise ja avalike ürituste korraldamise piirangud“ avaldame siinkohal Eesti korvpallikoondiste kandidaadid, kellel on õigus alates 28.12.2020 Harjumaal ja Ida-Virumaal sisetingimustes treenida. 

 

* Noortekoondiste kandidaatide nimekirjad on august 2020 seisuga

 

 

 

U14 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Alari Aso Rahvaspordiklubi Kunda
Renee Raiste Tartu Palliklubi
Albert Roolaid Spordiklubi Nord
Mikk Savi Spordiklubi Nord
Kermo Sepik Keila Korvpallikool
Tom Oskar Arro Keila Korvpallikool
Raimo Vaiksalu Kose Spordikool
Rico Robin Rikk Rapla Korvpallikool
Paul-Eerik Pihlakas Rapla Korvpallikool
Karl Ristna Viru Pull
Aari Annus Saku Korvpalliklubi
Karl Johan Vändra Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Rasmus Zirel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Marko Pokk Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kaspar Esko BC Kalev/Saaremaa Spordikool
Gert Suvi Rae Koss

 

 

 

 

U14 NEIDUDE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Irina Iltšuk
TTÜ Korvpallikool
Sonija Builo
TTÜ Korvpallikool
Rihanna Fomištjova
TTÜ Korvpallikool
Viktoria Kostrikova
TTÜ Korvpallikool
Anna Grits
TTÜ Korvpallikool
Triin Kuusk
Spordiklubi „Rafter“
Miia Rada
Spordiklubi „Rafter“
Keit Liis Kõiv
Rapla Korvpallikool
Marleen Mikiver
Spordiklubi Nord
Anna-Liisa Kristovald
Spordiklubi Nord
Polina Bodõlevskaja
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Diana Kuzin
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Karolin Normak
Audentese Spordiklubi
Kätlin Kangur
Audentese Spordiklubi
Elisabeth Lill
Audentese Spordiklubi
Laura Mägi
Audentese Spordiklubi

 

 

 

U15 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Jorke Aav
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Espen Mägi
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Risto Soodla
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Stefan Vaaks
Estudiantes Madrid Club de Baloncesto
Tormi Joonatan Metsla
A.S. PISTOIA BASKET 2000 Srl
Erik Makke
Keila Korvpalliklubi
Karmo Kilk
Rapla Korvpalliklubi
Gerrit Lehe
Audentese Spordiklubi
Georg Oliver Metsaorg
Audentese Spordiklubi
Birk Birger Arop
Korvpalliklubi Viimsi
Edvard-Marius Herter
Spordiklubi Nord
Simm-Marten Saadi
Spordiklubi Nord
Ülari Luhama Viru Pull
Ralph Marten Lauren
Erkmaa Korvpallikool

 

 

 

U15 NEIDUDE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Keandra Koorits
Audentese Spordiklubi
Jenny Roos
Audentese Spordiklubi
Marta Eleri Jaama
Audentese Spordiklubi
Sille-Liis Mölder
Audentese Spordiklubi
Kristel Rattasepp
Audentese Spordiklubi
Anna-Liisa Vannamik
Audentese Spordiklubi
Laura Anette Tael
Audentese Spordiklubi
Maria Iris Filippov
Audentese Spordiklubi
Karoliina Koolmeister
Audentese Spordiklubi
Alisa Savostjanov
Audentese Spordiklubi
Mariell Friedemann
Audentese Spordiklubi
Maria Vasar
Spordiklubi "Rafter"
Anette-Laura Tõks
Spordiklubi "Rafter"
Katriin Kalmann
Spordiklubi “Rafter”
Maria Kuraksa
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Alina Saripova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Liza Tashlykova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Diana Voltskova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Berit Täpsi
Rapla Korvpallikool
Katri Rüüson
Rapla Korvpallikool
Majandra-Liis Pitkanen
Rapla Korvpallikool
Riti Marell Paal
Reinar Halliku Korvpallikool

 

 

 

U16 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Kaspar Clemet Kuusmaa
USD Stella Azzurra Roma Nord
Fred-Jordan Relve
Audentese Spordiklubi
Rando Roos
Erkmaa Korvpallikool
Ron Laanemaa
Korvpalliklubi Viimsi
Gregor Allik
Spordiklubi Nord
Egert Erm
Erkmaa Korvpallikool
Maximus Solman
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ryan Arumäe
Korvpalliklubi Viimsi
Eke Rüütel Orissaare Sport
Patrick Malm
Audentese Spordiklubi
Aleksander Tassa
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Jarko Kõrvel Rae Koss
Christopher Lenk
Keila Korvpallikool
Karl Markus Poom
CAMPUS PIEMONTE BASKETBALL SRL SSD
Karl Gustav Jurtsenko
Audentese Spordiklubi
Sander Järve
Spordiklubi Nord
Henri Veesaar Real Madrid
Aksel Brifk
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Georg Press
PALLACANESTRO REGGIANA SRL

 

 

 

U16 NEIDUDE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Grete Kruuk
Audentese Spordiklubi
Ketlin Rämman
Audentese Spordiklubi
Hanna Maria Sibul
Audentese Spordiklubi
Elene Iliste
Audentese Spordiklubi
Laura Õun
Audentese Spordiklubi
Viktoria Timostsuk
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Diana Svedovskaja
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Alisa Kraptsak
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Ksenija Girenko
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Arina Tsernikova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Kristiina Kozlovski
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Katriin Saarep
Pärnu Spordikool
Hiie Vent
Pärnu Spordikool
Katariina Rõngelep
Pärnu Spordikool
Lauraliis Traks
Tartu Spordiselts "Kalev"
Kadri Pahtma
Tartu Spordiselts „Kalev“
Anna Maria Tamberg
Rapla Korvpallikool
Lisete Vetesina
Rapla Korvpallikool
Ketlin Kõiv
Rapla Korvpallikool

 

 

 

U18 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Illimar Raiend
TTÜ Korvpallikool
Johannes Kirsipuu
Scotland Campus Sports
Markus Ilver
Massanutten Military Academy
Sverre Aav
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Erki Urvik
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kasper Suurorg
TTÜ Korvpallikool
Ralf Küttis
TTÜ Korvpallikool
Ken-Martti Reinart
TTÜ Korvpallikool
Hugo Toom
Korvpalliklubi Viimsi
Kristen Kasemets
Keila Korvpallikool
Kristjan Kroos Viru Bull
Joonas Riismaa
A.S. PISTOIA BASKET 2000 Srl
Mait Peterson
SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA
Joosep Heinla
TTÜ Korvpallikool
Markus Ruubel
Rapla Korvpallikool
Gregor Kuuba
Pallacanestro Don Bosco Livorno S.S.D. a R.L.

 

 

 

U18 EESTI NEIDUDE KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Anna Gret Asi
Tartu Spordiselts "Kalev"
Belinda Lepmets
Tartu Spordiselts "Kalev"
Elena Sutt
Pärnu Spordikool
Viktoria Kisseljova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Anete Elisabeth Adler
Audentes Spordiklubi
Maarja Grünmann
Audentes Spordiklubi
Triinu Ojala
Audentes Spordiklubi
Marie Anette Sepp
Audentes Spordiklubi
Helena Stina Svilberg
Audentes Spordiklubi
Triinu Liis Vaikma
Audentes Spordiklubi
Ksenija Lebedeva
Audentes Spordiklubi
Ivetta Elizavetta Okuneva
Spordiklubi "Rafter"

 

 

U20 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
   
     
Nimi Klubi Treeningkeskus
Kerr Kriisa Prienų „CBet“  
Jaan Erik Lepp
Golden State Prep
 
Kiur-Thomas Vehmanen
Kauhajoki Karhu Basket
 
Andre Loigu
Get Better Academy
 
Karl-Gustav Paloots
Get Better Academy
 
Marten Maide
Liberty University
 
Artur Konotšuk
Southern Miss University
 
Indrek Sunelik
Northwest Florida State Raiders
 
Mikk Jurkatamm
BK Ravenna Piero Manetti
 
Kirill Koršunov
Pallacanestro Don Bosco Livorno
 
Henri Drell U.S.
Victoria Libertas Pallacanestro
 
Kaspar Kitsing
Pallacanestro Forlì 2.015
 
Oliver Suurorg
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Joonas Anton Jürgenstein
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Hendrik Eelmäe
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Hannes Saar
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Patrik Saal
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
 
Romet Käämer
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Tallinna Spordihall
Daniel Beilinson
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
 
Erki Kuhi
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
 
Conrad Sengbusch
Keila Korvpallikool / Pirita Palliklubi
 
Norman Rüütsalu
Keila Korvpallikool / Pärnumaa Korvpall
 
Aleksandr Sadrin
Keila Korvpallikool
 
Marek Ojamäe
TTÜ Korvpallikool
 
Aleksander Oliver Hint
TTÜ Korvpallikool
 
Arthur-Herman Entsik
TTÜ Korvpallikool
 
Karl-Kristjan Karpin
TTÜ Korvpallikool
 
Ran Andre Pehka
Audentese Spordiklubi / Pirita Palliklubi
 
Leemet Böckler
Audentese Spordiklubi / TTÜ Korvpallikool
 
Kaspar Lootus
Pärnumaa Korvpall
 
Mark-Andreas Jaakson
Rapla Korvpallikool
 
Marcus Merimaa Viru Bull  
Karl Andres Matute Perner
Audentese Spordigümnaasium
 
Kristjan Kokk
Korvpalliklubi Viimsi

 

 

MEESTE RAHVUSKOONDISE KANDIDAADID
 
   
NIMI KLUBI
Siim-Markus Post Tallinna Kalev/TLÜ
Kaspar Treier A.S.D Dinamo Basket 2000
Rain Veideman BEBC Rostochk e.V
Tanel Kurbas MTÜ Spordiklubi Rafter
Kregor Hermet MTÜ Spordiklubi Rafter
Rauno Nurger MTÜ Spordiklubi Rafter
Janari Jõesaar MTÜ Spordiklubi Rafter
Martin Dorbek MTÜ Spordiklubi Rafter
Saimon Sutt AVIS UTILITAS Rapla
Kristjan Kitsing BC Rytas
Martin Paasoja CB Ciudad de Valladolid
Kerr Kriisa Univesity of Arizona
Henri Drell
US Victoria Libertas Pallacanestro SSRL
Hendrik Eelmäe Tartu Ülikool
Mikk Jurkatamm BK Ravenna Piero Manetti
Mihkel Kirves Pärnu Sadam
Robin Kivi Tartu Ülikool
Maik-Kalev Kotsar Hamburg Towers
Rait-Riivo Laane Ciuc
Jaan Puidet CB Ciudad de Valladolid
Sander Raieste Baskonia
Sten Sokk MTÜ Spordiklubi Rafter
Robert Valge Pärnu Sadam
Siim-Sander Vene Fuenlabrada
Kristian Kullamäe Palmer Alma Mediterranea Palma

 

 

NAISTE RAHVUSKOONDISE KANDIDAADID
 
   
NIMI KLUBI
Ida Victoria Vähi
Baloncesto Femenino Cartagena
Marie Anette Sepp
Audentese SK / ASG
Merike Andersson
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Mailis Pokk
Keltern Rutronik Stars
Helena Stina Svilberg
Audentese SK / ASG
Pirgit Piibur
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Janeli Lilleallik BC Elva/CHK
Laina Mesila-Kaarmann BC Elva/CHK
Eleriin Vaino
Tartu University/Kalev
Martha-Liisa Oinits
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Sofia Kosareva
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Janne Pulk
Keltern Rutronik Stars
Anete Elisabeth Adler
Audentese SK / ASG
Anna Gret Asi
Tartu University/Kalev
Maaja Bratka
Basket Club Montbrison Feminin 19/20
Tatjana Drozdova
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Marija Gontsarova
KA TLN Kalev / ASG
Kadi Kals
Tartu University/Kalev
Kätlin Korjus BC Elva/CHK
Annika Köster
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Kadri Ann Lass Uni Gyor
Sandra Reinvald
Tartu University/Kalev
Marie Roosalu
Tartu University/Kalev
Jane Svilberg Audentese SK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 17. jaanuar
Vallo Reinkort (47)
Annika Salak (34)
Rene Sepp (30)
Janar Soo (30)
Vjatseslav Zemtsov (65)
Homme, 18. jaanuar
Marek Ojamäe (20)
Sulge

Ülekanded