Tallinna Ülikooli naiskond. Foto: Siim Semiskar.

Tänasele Tallinna Ülikooli ja G4S Noorteliiga karikamängule publikut ei lubata

12.12.2020

Täna, algusega kell 17:00 peetakse naiste karikavõistluste poolfinaalseeria korduskohtumine Tallinna Ülikooli ja G4S Noorteliiga vahel. Tallinna Ülikooli spordihoones toimuvale mängule koroonaviiruse jätkuva leviku tõttu publikut ei lubata.

Avamängu võitisTallinna Ülikool 84:66. Mitme olulise mängijata mänginud G4S Noorteliiga jäi avaveerandi järel 11:17 kaotusseisu, kuid poolajaks suudeti vahet pisut vähendada ja riietusruumidesse siirduti seisult 30:34. Kolmandal veerandajal ünnestus paremini TLÜ naiskond, kes haaras otsustava neljandiku eel juba 58:42 eduseisu. Ohtlikult lähedale kodunaiskond enam ei saanud ja Tallinna Ülikool läheb korduskohtumisele vastu 18-punktilise eduga.

Üle pika aja sel hooajal taas kodumaal palliv Merike Anderson kogus võitjate parimana 23 punkti, 3 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget. Sofia Kosareva lisas 16, Birgit Piibur 15 ja Martha-Liisa Oinitš 14 silma. Viimase arvele jäi ka 8 lauapalli. G4S Noorteliiga poolelt tegi 16 silma ja 16 lauapalliga kaksikduubli Anete Elisabeth Adler. Möödunud kuu meistriliiga ja karikavõistluste parimaks mängijaks valitud Marija Gontšarova lisas 15 punkti ja 4 lauapalli.

Teisest poolfinaalist väljus võidukalt Tartu Ülikool/Kalev, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes Audentese Spordiklubi naiskonna. Naiste karikavõistluste finaal peetakse 20. detsembril Rakveres.