Walter Hodge, Zeniidi parimaid

Zenit, Kuban ja CSKA on 1-0 eduseisus

02.05.2015

Korvpalli VTB Ühisliigas sai põhiturniiri parim meeskond Moskva CSKA veerandfinaali avakohtumises 103:58 (47:42) jagu Astanast. Seega võitsid „armeelased“ teise poolaja 56:16!

Moskvas toimunud matšis oli venelaste resultatiivseim Nando De Colo ja kasahhidel Jerry Johnson võrdselt 17 punktiga. 15 punkti lisasid võitjate poolel Manuchar Markoichvili ja Viktor Hrjapa, kaotajail Anton Ponomarjov.

Kaasan tabav vabaviskeid kehvemini kui kolmeseid...

Tänases teises mängus alistas Krasnodari Lokomotiiv-Kuban kodus Kaasani Uniksi 74:63 (41:33). Siin oli huvitavaid numbreid: kolmesed Uniksi kasuks 50 vs 24 %, vabavisked samas neil 38, Kubanil 59 %... Pallikaotusi tegi Uniks 17 Kubani kuue vastu.

Anthony Randolph tõi võitjate poolel 17, Jevgeni Voronov 15, Richard Hendrix 12, Derrick Brown 8+13lp, Malcolm Delaney 9+3+5 ja Krunoslav Simon 6+2+7; kaotajate poolel Curtis Jerrells 18+6+5 (3p 6/4), James White 11+8lp, Kostas Kaimakoglou 9+7+4, Valeri Lihhodei ja D’or Ficher 9 p ning 8 minutit mänguaega saanud Rolands Freimanis 5+1+1.

Zeniit-Nižni-Novgorod - põnevaim paar?

Eile oli Peterburi Zeniit samuti omal väljakul 73:72 (42:39) üle Nižni-Novgorodist. Zeniit tabas paremini kaheseid – 46 vs 41 %, NN kolmesed – 42 vs 36 %, vv Zeniidile 73 vs 67 %. Laud Piiteri klubile 42-33, korvisöödud 16-11, pallikaotused 10-8.

Walter Hodge tõi võitjaile 19+5+9, Dejan Borovnjak 14+7 (visked 4/4), Pavel Spiridonov 11+5, Kyle Landry 7+10lp; kaotajate poolel Taylor Rochestie 15+5+3, Gal Mekel 15+6+2, Trey Thompkins 14+6, Semjon Antonov 8+6lp.

Pühapäeval on taas platsil Zeniit-NN ning esimest korda lähevad vastamisi värske Eurocupi võitja Himki ning Saraatovi Avtodor. Esmaspäeval on teises kohtumises vastamisi Kuban-Uniks ja CSKA-Astana, teisipäeval Himki-Avtodor.