Tartu Ülikool/Kalev. Foto: Siim Semiskar.

Täispikkuses: Tartu Ülikool/Kalev alustas naiste karikavõistluste poolfinaalseeriat võidukalt

10.12.2020

Naiste karikavõistluste esimeses poolfinaalmängus võitis põhiturniiri võitnud Tartu Ülikool/Kalev 97:75 Audentese Spordiklubi.

Kodunaiskond Audentes võitis avaveerandi 25:22 ning suurendas poolajapausiks vahe 44:40 peale. Kolmandal veerandil leidis aga Tartu enda mängu, võites neljandiku 29:15 ning haaras enne otsustavat mänguperioodi 10-punktilise eduseisu 69:59. Viimasel kümnel mänguminutil polnud võitjas kahtlust ja Tartu teenis kahe mängu kokkuvõttes peetava poolfinaalseeria esimeses mängus kindla võidu.

Võitjate poolelt kogus Anna Gret Asi 23 punkti, 5 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ja 5 vaheltlõiget. Carolina Olivia Rahkonen lisas 21 silma, 9 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Marie Roosalu arvele 17 punkti ja 10 lauapalli ning Sandra Reinvalt panustas 12 silma, 7 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Audentese poolelt säras 22 punktiga Kati Rausberg, Ellen-Anett Põldmaa arvele jäi 16 punkti ning võrdselt 11 silma kogusid Eliise Pajumets ja Jane Svilberg.

Naiskondade korduskohtumine peetakse reedel, 11. detsembril kell 19:30 Tartu Ülikooli spordihoones. Kohtumist näeb otseülekandes sport.television.ee lehelt!

Teises poolfinaalis kohtuvad täna algusega kell 17:00 G4S Noorteliiga ja Tallinna Ülikool. Kohtumist näeb otseülekandes sport.television.ee lehelt!

Vaata mängu täispikkuses sport.television.ee lehelt!