ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

U19 Eesti meister selgub Pärnus

Täna algab PU19-klassi finaalturniir! (jälgi Delfi TV-s)

01.05.2015

Möödunud nädalavahetusel võõrustas G4S Noorteliiga finaale Tartu. Viimasel päeval tuli isegi päike välja, nii ongi paslik finaalidega jätkata suvepealinnas Pärnus, kus meistrid selguvad kõige vanemas klassis (U19 noormehed) ning samuti kõige nooremate seas - miniklassis.

Keskendugem U19 vanusele ehk viimasele astmele enne täiskasvanute sekka astumist. U19-klass tänavusel kevadel tähistab neid, kes sündinud 1996 ja hiljem.


Põhiturniiri võitis Mait Käbini juhendatav FINNLOG, mille nimekirjas teevad kaasa ka KML-is pallivad noored: Norman Käbin, Robert Valge, Sander Viilup, Heivo Parrol, Ken Kuber, Mihkel Kirves, Andres Andrei.

 

Hooaja jooksul sai Pärnu kaks kaotust: võõrsil KK Viimsilt 76:84 ja kodus Rapla KK-lt 73:87. Rapla lõpetaski vahegrupi teisena. Audentese SK, T.Soku KK ja Salva/Rock I jagasid kuue võidu ja kaotusega teist kuni viiendat kohta.


Otse veerandfinaalidesse pääsesid FINNLOG (Mait Käbin, Rait Käbin), Rapla KK (Paulius Juodis, Allar-Raul Antson, Viljo Sinikas), Audentese SK I (Meelis Songe, Erik Mäe), T. Soku KK (Mart Uuehendrik, Tiit Sokk). Seega, altpoolt lülitas Rapla välja Viimsi võistkond.

 

Hooaja punktitoojate esinelik: Andre Reinart (Keila KK) 26,4, Robert Valge (FINNLOG) 23,9, Karl-Robin Jürjens (KK Viimsi) 23,6, Jaagup Russak (Salva/Rock II) 23,4.


1/4-finaalid (mängiti kahe võiduni)
 

FINNLOG (1) - Keila (9) 119:56; 86:83 (2-0)
T. Soku KK (4) - Salva/Rock I (5) 50:49; 63:70; 83:70 (2-1)
Rapla KK (2) - KK Viimsi (7) 54:93; 73:76 (0-2)
Audentese SK I (3) - Salva/Rock II (6) 103:81; 91:67 (2-0)

Seega pääsesid 1.-2. mail Pärnus toimuvale PU19-klassi finaalturniirile nelja parema hulka FINNLOG, Audentese SK I, KK Viimsi, T. Soku KK.

 

Reedel kell 17.15 kohtuvad esimeses poolfinaalis KK Viimsi-Audentese SK ning kell 19.15 FINNLOG-T.Soku KK. Kolmanda koha peale mängitakse laupäeval kell 18, finaal kell 20. Vaata mänge Delfi TV-st!

Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (41)
Ants Norak (42)
Aurika Raamat (60)
Rene Raaperi (39)
Tiiu Ronk Kukk (85)
Anastassia Vahruðeva (32)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (40)
Ermil Kuldkepp (61)
Andre Pärn (44)
Sonata Eliis Timofejeva (20)
Sulge

Ülekanded