G4S Noorteliiga naiskond. Foto: Siim Semiskar.

Naiste karikas: G4S Noorteliiga alistas põnevusmängus Elva

02.11.2020

G4S Noorteliiga naiskond teenis karikavõistlustel neljanda järjestikuse võidu kui laupäeval alistati kodusaalis BC Elva/CHK tulemusega 93:91.

Avaveerandi järel kogenud Elva naiskonna vastu kümnepunktilisse kaotusseisu jäänud Audentese Spordigümnaasiumi õpilased suutsid mängu tagasi tulla alles neljandal veerandil - seisult 65:77 tegid Marko Parkoneni hoolealused 13:0 vahespurdi ning haarasid punktilise eduseisu. Mängida jäi veel neli ja pool minutit. Kaks minutit enne normaalaja lõppu läks G4S Marie Anette Sepa tabavast viskest viie punktiga ette (87:82), kuid Elva tuli endise koondislase Laina Mesila-Kaarmanni vedamisel mängu tagasi. Minut jäi mängida kui tablool särasid viiginumbrid 89:89.

Mesila-Kaarmann realiseeris kaks vabaviset ning viis Lõuna-Eesti naiskonna ette 91:89. Teisel pool tabas Marija Gontsarova ning viigistas seisu. Pärast minutilist mõtlemisaega võttis Elva poolelt viske taas Mesila-Kaarmann, kuid eksis. Teisel poole tabas Ivetta Okuneva kahese. Elva võttis veelkord aja maha ning said palli küljejoonelt mängu panna , kuid eksisid väljasöödul.

G4S Noorteliiga resultatiivsemaks kerkis Marie Anette Sepp 20 punkti, 8 lauapalli ja 8 resultatiivse sööduga. Võrdselt 18 silma kogusid Ivetta Okuneva ja Keandra Koorits, viimane võttis lisaks ka 12 lauapalli. Elva poolelt vastas Mirjam Nikolai 33 punkti ja 10 lauapalliga, Laina Mesila-Kaarmann lisas 18 ning Janeli Lilleallik 14 silma.

Vaata mängu täispikkuses sport.television.ee lehelt!

Naiste karikavõistlused jätkuvad esmaspäeval, kui BC Elva/CHK võõrustab kodusaalis Audentese Spordiklubi.